Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces/ciki sztorik ami a...

Vicces/ciki sztorik ami a suliban történtek meg veletek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 17:40
1 2
 1/19 anonim válasza:
94%
Eppen futottam wc-re, es ugye egy bejaraton kell bemenni a fiu es lany wc-be es utana van ket egymas mellett levo ajto a lany es a fiu reszleghez...na szoval eppen futottam ki wc-re es mar alig birtam tartani es a foldet neztem (nem tudom miert) .gyorsan kicsaptam az ajtot es szaladtam volna tovabb,de fejjel belementem egy fiu hasaba aki hatraesett mondam neki hogy bocsi es mentem vtovabb. Amikor mar vege volt a sulinak akkor talalkoztam vele es a barataival es kinevettek,biztos elmondta nekik es az nagyon ciki volt...
2015. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Egyszer tesin fekvő-törzsemelés-felülést kellett csinálni, és leosztályozták. Párban voltunk (az egyik lefogta a lábát és számolt, a másik meg csinálta) és a felülésnél már nagyon elfáradtam, és egyszer csak amikor végeztem pukiztam egyet! =D Erre elkezdtem halkan énekelni hogy: végre vége, végre, végre vége... (mert fáradt voltam). És ráadásul legjobb barátnőm fogta a lábamat, de senki nem vette észre, vagy titkolták, nem tudom XD így utólag röhögök, főleg hogy ez még 3.-ba történt XD
2015. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
47%

Nekem egyszer szünetbe biosz elött kurtam a wc-ben azosztálytársam. be csöngedtek bioszról kicsit késtünk.

be mentünk az ajtón:

-tanár:hol voltatok?

-én:gyakoroltuk a bioszt

-tanár:hol?

-én: a suliban

-tanár: és mit gyakoroltatok?

-én :feladtokat

-tan:akk jólvan

és aznap kaptam szaporodásból egy ötöst . Amikor bementük anyir féltünk! csak az volt még a ciki,hogy a csaj ruháj spermás volt megkérdezte a tanár mi van a ruháján?!

de addig nem volt rajta ami elött meg nem történt a dolog. azt mondta a csajom,hogy reggeli joghurt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ugy égett a pofám !

2015. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Ez pont ma történt =D

Ének óra előtti (tízórai) szünet vége felé járt az idő, és egyik osztálytársammal elkezdtünk hülyéskedni (tangózni,keringőzni meg ütögetni egy másik osztálytársat), aztán csöngettek de nem hallottuk, és már vagy 3 perce ott állt bent az énektanár, és azt nézte hogy hogy hülyéskedünk mint a fogyatékosok miközben szakadunk a röhögéstől :D így utólag nem annyira ciki, de akkor az volt.

2015. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikos vagyok, februárban mentem szóbelizni gimnáziumba.Egy elég patinás, elit helyrõl van szó, úgyhogy maximálisan ki akartam tenni magamért, élire vasalt blúz, szoknya stb. és persze harisnya :) bemegyek a terembe, a feleletem szerencsére sikeres.Megyek a másik helyre, ahol szintén sikerül elbûvölni mindenkit.Kifelé menet veszem csak észre, hogy a harisnyám derékig fel van szakadva nagyjából a bokámtól.Úgy még életemben nem vörösödött el a fejem :// de felvettek.

15/L

2015. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi,jöhet még
2015. máj. 14. 19:26
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi sztori de az énekesről eszembe jutott. Nyolcadikban ének előtti szünetben mivel mással foglalkozna egy gyerek hogy a mappájával kilője a tollát? Igazából nem akartuk kilőni csak szenvedtünk vele.De véletlen kilőttük igen nagy erővel és pont eltalálta a bent ülő énektanárt XDD nem vette észre hogy mi voltunk de ahogy eltaláltuk mindketten lebuktunk a pad alá hogy nem mi voltunk. Erre megszólal: ide repült egy toll... xDD barátnőm ki ment érte alig tudtuk visszatartani a röhögést. Így most annyira nem vicces de akkor az volt
2015. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Tesin mindig benyitogatnak a fiúk az öltözőbe de úgy hogy előtte verik az ajtót. Megszokásból minden kopogást leordítottunk hogy be ne nyiss meg héj stb. Egyszer nagyban öltözünk és "finoman" bekopog a tanár hogy bejöhet-e erre egyik osztálytársam leordítja ajtón keresztül hogy nem mennyél innen. Aztán bejött és szegény nem értette. A lány vörös fejjel mondta hogy azt hitte egy fiú az mi meg kiröhögtük a belünket is
2015. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
az igazgató volt biosztanárunk nyolcadikban. Egyik osztálytársam kinyújtotta a hosszú lábait kilógtak előre a padból. Az igazgató meg sétált a padok között és nem látta. Majdnem hasraesett a lábában XD csak a padik fogták meg xD az illető nem győzött elnézést kérni az igazgató mondta viccesen hogy áhh sajnos most nem sikerült xDD
2015. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Osztálytársammal mentünk ki a teremből. Nagyon ijedős mindentől képes megijedni. Gondoltam előre szaladokegy kicsit és megijesztem ha jön ki. Előre siettem de arra nem számítottam hogy az osztálytársam elé bemegy a tanár. Hallom hogy jön ki valaki. Eléugrok hogy boo... hát persze hogy a tanár volt az. xDD azt mondta hogy húú de "megijedtem" én meg égtem xDD
2015. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!