Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mesélnétek ilyen "ciki fingós...

Mesélnétek ilyen "ciki fingós sztorikat? Többi lent

Figyelt kérdés
Igazábol nézegettem itt olyan undoritó ám de vicces sztorikat és hát érdekelne h nektek van-e vicces fingós sztoritok. Fiú/Lány bárki irhat :D

2015. márc. 1. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hallod sirok ezen a vidin
2015. márc. 2. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly végigfingottam a 4perces felüléstesztet :D :D tesin :D
2015. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Te jó ég... végig néztem a videót! XD
2015. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer valaki akkorát fingott, hogy megrepedt a fal
2015. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

"Mesélnétek ilyen "ciki fingós sztorikat?"


Nem tudom, hogy lehetséges az, hogy valakit az érdekel, hogyan fingik a másik. Biztos a homoszexualitás egyik formája.

2015. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem, a fingás egyszerűen vicces. Próbáld csak ki, hogy egy 4-5 éves gyereknek elkezdesz a fingról beszélni, biztos, hogy röhögni fog.
2015. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Aranyér vizsgáltaton voltam, térdelő-könyöklő pozícióba kellett elhelyezkednem a vizsgálóasztalon. Az orvos alacsony volt, így feje pont egy vonalba került a nemesebbik felemmel. A semmiből jött, de nagyon hangos detonáció hagyta el alfelemet. Még az aszisztens is megugrott ijedtében. Amikor kimentem a rendelőből, láttam, hogy többen mosolyogva néznek rám. Azóta sem mentem vissza.
2015. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár cikinek nem mondanám, de rohadt vicces volt, ma éjjel történt, és most is szakadok rajta egész nap. Már épp elaludtam, a párom mellettem gépezett még, és egyszer csak félálmomból ébredve úgy hallottam, mintha rezgett volna a telefon, de olyan jó hangosan. Mondom mormogva, hogy ki lehet az? Eltelhetett néhány perc mire telhesen magamhoz tértem és kérdezem a páromtól, mi volt ez az előbb? Erre Ő hangos röhögésben tört ki és akkor esett le, hogy az előbb egy baromi nagyot fingott, az volt az, amit a telefon rezgésének hittem. Bár sokat fingunk egymàs előtt mindketten, de ez nagyon vicces volt, ott és akkor. Egész éjjel röhögtem álmomban.
2017. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Tavaly a haverjaimmal tesiórára mentünk. Hirtelen rámjött a fosás és beültem elmélkedni. Egyszer csak akkorát fingottam, hogy az egész folyosó visszhangzott és az ablaküveg rezgett. Késtünk 5 percet óráról mert megszólalni is alig tudtunk a röhögéstől :D Ez a történet azóta is megmosolyogtat ha eszembe jut :DDD
2017. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!