Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lefagyott a számítógépem. A...

Lefagyott a számítógépem. A húst is beleraktam már, de sajnos ahogy kiengedett, a húslé belefolyt a tápegységbe és lefüstölt. Valaki?

Figyelt kérdés
Nem merem újra szóba hozni ezt a Mikroszoft 95-öt, Jutkának. Pedig megegyeztünk, hogy megvesszük a programot. De nekem nincs pénzem... Úgy látszik, végül neki sem volt...

#lefagyás #húslé #kilencvenöt
2015. márc. 9. 01:48
 1/6 anonim válasza:

Lehet, hogy a egy driver frissítés megoldaná a dolgot de szerintem egy izmosabb procihűtő megoldaná a problémád.

Pl: folyékony nitrogén stb.

Keress fel egy szakszervizt.

2015. márc. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőséged, dobjátok össze a pénzt, és szálljatok be az internetbe.
2015. márc. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Böhm bácsi nagy penge az ilyenekben. Kopogj be hozzá ! Ő majd megoldja.
2015. márc. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha lenne tízezer forintjuk, akkor beszállnának, de nincs!!

Szóval valami kerülő megoldás kéne.

2015. márc. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért fagyott le mert szar intelt raktál bele. Vettél volna egy modern,fejlett amd chipet, az nemhogy le nem fagy, de még a szomszéd is tud melegedni mellette, 10%-os kihasználtságnál 140 fokon
2015. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj szöszi, még nem hallottál komputervezérelt húsfüstölésről?

Jutkának Máj, érted Májkroszoftról beszélj, mert úgy érti, különben a micróba teszi a húst, de abból sem sül ki jó.

A win 95 volt jó a fagyasztásra, ezek az új hot mél micsodák inkább felforrósítják a hangulatot, én csak tudom, ha átjöttök Jucival, grupizhatunk én benne vagyok, csak ne sikongassatok, mert akkor a házinéni meghallja, hűha, inkább ne is gyertek, mert ráfázunk...

2015. márc. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!