Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit ábrázol az a festmény,...

Mit ábrázol az a festmény, ami csupa fekete mindenhol?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ugyan... a boldogság "jár" mindenkinek, alanyi jogon.

Mi a boldogság? minél mélyebbe jutni a megismerésben és kifejezni azt. Milyen kifejezésformát gyakorolsz? az kell, létünk lényegéhez tartozik.

2015. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igen, de a boldogságot aki mindenkinek jár, még azt is elvették tôlem a volt osztálytársaim. azért vagyok ("kívülálló")
2015. márc. 13. 20:27
 13/15 anonim ***** válasza:

"a boldogságot aki mindenkinek jár"

aham... Aki....

Szerelem, szerelem,

átkozott gyötrelem

miért nem virágoztál

minden fa tetejen

2015. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen az is, meg sok fiú irigyelt hogy milyen udvarias leveleket írtam annak a lánynak, sokszor mondogatták: nem lesz barátnôm light-osan értve, és belém programozták. meg a volt lány osztálytársaim is. majdnem sírva mentem haza. így megfogadtam felveszem a csuklyát, csúnyán nézek mindenkire, és kerülöm a lányokat. maximum (kézfogás) mert úgy akarom átélni az elsô "csókot" hogy odaállok egy virággal, ô meg átölel, az akit szeretni fogok. nem kenyerem az erôszak, de meg akarom bosszúlni, azt akarom hogy féljenek akik ezt tették velem.
2015. márc. 13. 20:44
 15/15 anonim ***** válasza:

egy kicsit engedd el a témát.. foglalkozz olyannal ami érdekel, merülj el benne... abban mélyre jutsz, haladsz akik meg csak a más kitolására szakosodtak, csak néznek majd mint Rozi a moziban. Ez egy nemes bosszú lesz)

küldök egy vidám kisfilmet:

https://www.youtube.com/watch?v=0jiu0RNizU8

2015. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!