Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találós kérdés, nem tudom a...

Találós kérdés, nem tudom a választ (? ) lent

Figyelt kérdés
Egy szobában vagy, egymás mellett három ajtó. Kettő közülük a halálba visz, egy vissza az életbe. A szoba közepén a Halál áll. Egy kérdésedre felel igennel, vagy nemmel. Milyen kérdést teszel fel, hogy megtudd melyik ajtó visz vissza az életbe?

2015. ápr. 20. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatod melyik ajtó visz vissza az életbe?

(Bár ha nemmel felel, akkor bebuktam...)

2015. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

No para 1-es, mert miután az első kérdésre nemmel felelt, utána megkérdezed tőle: most már igennel kell felelned, szóval megesküszöl, hogy azt az ajtót mutatod meg, ami visszavisz az életbe? Mutasd meg!

És kész :D

2015. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Melyik 2 ajtó visz a halálba (erre nem igennel vagy nemmel felel, ezért még van egy igen / nem kérdés)? Amelyik ajtóra nem mutat rá: Ez az ajtó visz az életbe? (ez az igen / nem). Így igaz, hogy 1 kérdésedre felel igen / nemmel, de van még egy kérdésed amit feltehetsz, mert arra nem igen vagy nem a válasz (1 kérdésre felel igen/nemmel, azt nem mondja, hogy csak egy kérdésed lehet) XD
2015. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Rámutatok egy random ajtóra, megkérdezem, hogy az jó-e, ha azt mondja igen, nyert ügyem van, ha azt mondja nem, még mindig maradt 50% esélyem. Kiválasztok egyet a fennmaradt ajtók közül, tetszés szerint.
2015. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
azt mondod neki hogy 3 közül melyik vezet vissza az életbe a és mondod neki ha a bal ajtó a jó akkor mondj igent, ha a középső a jó akkor mondj nemet, ha pedig jobb oldali a jó akkor ne mondj semmit.
2015. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle az én helyemben mit mondana, melyik ajtó visz vissza az életbe?
2015. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagyis az egyik ajtó számával együtt tenném fel a kérdést mivel csak igen nemmel felel!
2015. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy hol van a hazudós?
2015. ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

A Válasz szerintem : Lejárt az időm ?

A halál válaszolni fog, IGEN vagy NEM . Aztán meg tök mindegy, választok egy ajtót a három közül .

Ha lejárt akkor megyek a halálba, ha van még dolgom az életben akkor vissza jövök .

2015. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kérdéssel ezt csak úgy lehet kisakkozni, hogy - ez a két ajtó, vagy ez a két ajtó, vagy ez a két ajtó mutat hasonló végeredményt? -
2015. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!