Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az mennyire vicces, hogy...

Az mennyire vicces, hogy miközben felesz egy hülyébbik osztálytársad bekiabálja hogy HÁPCI! Nem tüsszent, csak bekiált ?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
jaja :D de az mégk'rv'j'bb lenne, ha azt kiáltaná, hogy ÉN EGY BÜDÖS P'CS' VAGYOK! :D
2010. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
attol fugg ki orditja be. de szerintem lehetne rohogni rajta.:))
2010. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Basszus Gizi!Attól hogy hülyültem az órán nem kéne mingyár kiírni a netre hogy mit csináltam!
2010. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem vicces, mert a felelőnek sosincs humorérzéke, se a tanárnak. Egyébként meg vicces, mert minden osztálynak osztálybohóca, aki ilyen és hasonló dolgokkal szórakoztatja népet. Nekik a legrosszabb a magatartásjegyük is.

Ellenben az igazi tüsszentés megengedett. Vagy a műtüsszentés, egy unalmas órán, ami igazinak hangzik. De a felelőt ugyan lehet zavarni, ha nem fél az illető attól, hogy a felelő óra után megveri.

2010. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nálunk is szokta csinálni egy hülye XDD
2010. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

szerintem kurv* nagy :D:D:D

ha egy full buta gyerek kiabálja be akkor elég vicces XD

és nem mindegyik tanár ír be ilyenért.. meg nem tudom miben zavart meg csak hapcizott egyet :D ha tudod az anyagot akkor nem zavar be

2010. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

nálunk egy full buta gyerek kiabál be XD

s nem szokták be irni hiányzónak vagy bármi más de nagyon beteg XDD

2010. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
gyümölcsevő szünet nincs? xD
2010. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Basszus Gizii-s! Véletlenül nem Emesének hívnak?
2010. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nagyon nem zavarná azokat az 5mp-es feleléseket :D (tanár:*kinyitja a naplót* najó akk xy felel. Xy:Tanárnő én nem készültem tanár: rendben ülj le egyes akkor feleljen Yx... és ezt még 3szor eljátsza aztán lapot elő és dolgozat :D) de ha valaki tud is valamit annyira nem érdekelne senit tuti nem írnának be neki meg semmi
2010. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!