Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A ti városotokban\falutokban...

A ti városotokban\falutokban is van (nak) ilyen emberek? :D

Figyelt kérdés

Pl. olyan idősebb néni aki mindenkit ismer, őt is ismeri mindenki, kikérdez az életedről stb. Esetleg vicces "falu bolondja" személyiségek?

ha van leírnátok miket csinál és a keresztnevét? és h melyik település "sztárja"? :D:D



2015. ápr. 24. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nalunk van 'B*zi Dezso' vidit is kapsz rola youtubon,neki ha ugy jon,akkor miset rendez a foteren,ot is mindenki ismeri,szegenynek baj van az emeleten. Meg van Tibike az ujsagarus. O minden lanyhoz oda megy,es olyanookat mond hogy'jaaj de szep lany vagy te,cunci,vegyel fel fb-on',meg odajon es puszilgassa a hatad.Meg a telefonszamat odairja kommentbe fb-on,hogy a lanyok vegyek fel.
2015. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy hivjak fel *
2015. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
O.o
2015. ápr. 24. 18:18
 4/10 anonim válasza:

Szomszéd néni mindig megkérdezi hova megyek múltkor barátnőivel állnak és sorba kérdezték ki a magánéletem :DD

Nem mertem hazudni se xddd

Van egy ijesztő bácsi aki folyton megszólít minden nőt/lányt még a tanárnőket is és ilyeneket mond hogy "jaj de szép vagy,szépségversenyen nem gondolkodtál még,téged ismerlek ugye régi haverok vagyunk stb" és ha kedvesen válaszolsz akkor még tovább mondja ha nem figyelsz rá akkor "jaj ne legyél mérges lehozom a csillagot is" meg ilyenek :DDd

hirtelen ez a kettő jut eszembe :D

14/falusi lány.xd

2015. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2015. ápr. 25. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, de hülyék biztos vannak :O
2015. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Maroslele közelében lakom amely a Dél Alföldi régió legdélebbi részén található.


Van 1 néni meg a fia akik a falu bolondjai. Régen Szegeden laktak, de a szegedi lakóközösség vett nekik egy házat Maroslelén, hogy minél távolabbra kerüljenek a várostól.


Én Maroslelén kívül lakom ezért csak pár dolgukat ismerem, legtöbb a buszon zajlik. Mindennap járnak be a megyeszékhelyre azaz Szegedre a 4 éve indított M43-as járattal. Rendszerint azt csinálták, hogy cirkuszoltak a buszon, büdösek. Nem régiben írtam panasz levelet a DAKK-nak és kitiltották őket a buszról. Ellenben akárhányszor járok Szegeden mindig látom Őket, annak ellenére, hogy letiltották Őket a közvetlen buszjáratról, körbe átszállással így is bejárnak. Olyan történeteket halottam róluk, hogy döglött nyulat vittek fel a buszra, loptak rendezvényekről, stb.


Elég jellegzetes figurák.

2015. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mlaszlo.12344 válasza:

Nálunk 2 ilyen ember van : :D

Az egyik egy 30 év körüli srác aki mindenkinek köszönget , azt hiszi magáról hogy ő egy ,,dzsigolo"(Bolond Tomi)

A másik is 1 30 év körüli srác aki minden tizenéves lányhoz odamegy és megkérdezi őket , hogy járnának-e vele(ez nem tudom hogy zaklatásnak szamit-e ) ( nem tudom hogyan hívják)

2015. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt a falunkban egy idősebb nő,aki pár éve halt meg.Egy ilyen tipikus boszorkány kinézete volt.Fekete kócos haja,a szemöldökét pedig úgy húzta ki(Állítólag,bár lehet ez már csak legenda) hogy meggyújtotta a gyufát majd amint az eléget szépen húzgálta vele a szemöldökét így az fekete lett.Egy roncs házban élt,teljesen egyedül.Mindig úton volt a nő.Ezt úgy kell elképzelni,hogy egész nap buszozott,ha te mentél a közeli városba busszal reggel 6kor,ő már visszafelé jött azzal a busszal valahonnan.Szakadó esőben amikor épp nem ment busz de menőkéje volt,gyalog ment a szomszéd faluba,és gondolom félt hogy elázik mert zacskót húzott a hajára.Ha épp gyalog ment a szomszéd faluba szabály volt,hogyha stoppol,tilos felvenni,mert büdös,és utána járkál az emberhez hogy fuvarozzon neki.Nagyon büdös nő volt,de egyszer rajtakapták szappanlopáson.Kár!Lehet hogy akkor szeretett volna megfürödni végre.És mindenkivel bunkó volt.Emlékszem,senki nem állt vele szóba.Kicsit sajnálom,mert a temetésén két kezemen meg tudom számolni hányan voltak.Nem volt valami fontos ember.Inkább olyan magányos vénasszony volt aki bedilizett öreg korára.Néha csinált vicces dolgokat,mi jókat tudtunk nevetni rajta :')Mindenki ismerte a faluban meg a környéken.Aki sokat buszozott nagyon sok időt tölthetett el a társaságában.
2016. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DD
2016. jún. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!