Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vörösen izzó szemű démonok...

A vörösen izzó szemű démonok magas vagy alacsony rangúnak számítanak?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban visszatérő álmom volt démonokkal. A lényeg, hogy mindegyiknek vörösen izzó szeme volt.

Nem olyan rég olvastam, hogy a vörös szemű démonok a démonok egy alsóbb rendjébe tartoznak.

Én úgy tudtam, hogy a fekete szemű démonok az alsó rendűek, de akkor most melyik az igaz... Azt is olvastam róluk, hogy feladatuk a védelmezés. Nem inkább hatalmasabb erő birtokában vannak és jobban bántanak?!


Köszönöm a válaszokat.



2015. febr. 18. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

magas szintű démonoknál általában:

7208 xp

MAX HP+50

Movement 9"/12"

+50% Spell Damage

Magic Resistance 65%

Slash-based skills 20% more effective

2015. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ideje lesz elmenni egy templomba
2015. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A szemszínnek nincs köze ranghoz.
2015. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3: Én úgy tudom van. Valamit csak jelent. Úgy tudom a fekete az alacsony, a vörös a legmagasabb rang. Nem úgy, hogy a vörös az alacsony....
2015. febr. 18. 21:21
 5/23 anonim ***** válasza:
Te úgy tudod. Jó. Honnan tudod úgy, ha megkérdezhetem?
2015. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
A fekete szemű démonok emberek voltak a vörös szeműek földönkívüliekként éltek. A vörös szeműek kegyetlenebbek, számítóbbak és tapasztaltabbak. A fekete szeműek kisség még gátlásosak. Egyik sem védelmez, inkább parazita. Kiszívja az életerődet a csít, a pránát az energiádat. Hagyd őket imádkozz és járj templomba legalább havonta hogy ne legyeél fekete szemű démon
2015. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6: Nagyon szépen köszönöm.
2015. febr. 18. 21:40
 8/23 A kérdező kommentje:
5: Másoktól hallottam. Vallásos emberektől. Ezért tudom úgy.
2015. febr. 18. 21:40
 9/23 anonim ***** válasza:
Értem. Én a helyedben megkérdőjelezném a tudásukat, vagy forrásmegjelölést kérnék tőlük. Ezt nem szkeptikusként kérdezem, csak a démonok világa nem igazán így működik.
2015. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A színezett démon kontaktlencsével nem számoltál.
2015. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!