Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a hang?

Mi lehet ez a hang?

Figyelt kérdés
Nagyszüleim egy nagy házban laknak, (nem tudom hány négyzetméter) és a konyhában szoktoam hallani magas fúrószerű hangokat. Halkak,rövidek kb. a másodperc 1/3-ad részéig tart. Anyám is felfigyelt rá és megkérdezte tőlem de én sen tudom. Néha ritkábban néha gyakrabban, van hogy egymás után többször. Más még nem figyelt fel rá rajtunk kívül, mellesleg minden nap hallom, minden napszakban ezt az azonosíthatatlan hangot. Mi lehet ez?

#magas #hang #ház #anya #rövid #konyha #fúró #fúrószerű #azonosíthatatlan
2013. aug. 3. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a szél fúj be valami apró lyukon?
2013. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nemko77 ***** válasza:
Keresd meg a forrást. Kétlem, hogy ennek túlvilági oka lenne. - Kívánom, hogy ne legyen, de szerintem nem is lesz.
2013. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szekrény,tévé "ropog"? nálunk is
2013. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Befúj a szél, ki-be kapcsol a bojler, a vizet hallod a vízvezetékben, kilazult a tömítés vagy a záróelem a csapban...
2013. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt írta, hogy fúrószerű zaj....Tehát szerintem nem lehet szél, vagy vízcső meg nyikorgás.

Odakint sosem szoktad hallani?Én arra gondolok, lehet valami felétek, ahonnan ez a zaj származik és a konyhátok fala képes felfogni, felerősíteni ezt a kinti hangot.Van felétek például gyár vagy vasút?

Mi például vasúthoz közel lakunk és ha jövök hazafelé, a házunk kapuja előtt nagyon magas sípoló hangot hallok mindig.Kellemetlen, mert pontosan olyan, mint mikor a fülem cseng!Másoktól is kérdeztem, hallják-e de legtöbben nem.

2013. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Evégre dél-nyugatra egy vasútallomás van. És az a baj hogy nem tudom kifigyelni honnan jön. A falhoz közel ugyanolyan hangos mint a konyha közepén. Mellesleg a konyha két részre vsn osztva egy kis étkező és maga a konyha, ajtó nincs közte. Egyébként már ma reggel is hallottam többször egymás után.
2013. aug. 4. 12:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja! Még azt elfelejtettem hogy itt csak dízelvonatok vannak és a ház hangszigetelt.
2013. aug. 4. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem totális hangszigetelés nem létezik.A zaj akkor is találhat utat befelé.Na igen vasút, onnan rengeteg fura zaj tud jönni!Én tehát mindenképp arra tippelek, hogy valahonnan valami olyan zaj verődik vissza nálatok, ami nem az épületben hanem azon kívül keletkezik.Esetleg még föld alatt lehet valami.
2013. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szomszéd füvet nyír, vagy fúr mert elromlott a cica wc-jeXD,

vagy fát vágXD

2013. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hahaha...

No!

2013. aug. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!