Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért a kriptidek közé soroljá...

Miért a kriptidek közé sorolják a dél karolinai gyíkembert és a lovelandi békaembert miközben VALÓSZÍNŰLEG Reptoid és Anorid fajokhoz tartozó idegenekről van szó?

Figyelt kérdés

A dél karolinai gyíkember észlelések a Reptoidokhoz(Reptiliánokhoz/Gyíkemberekhez) köthetőek véleményem szerint, mi áll az érvem mellett?

-a dél karolinai gyíkember agresszív mint a legtöbb reptoid

-emberszerű és inteligens

-képes kinyitni az ajtókat


A lovelandi békaember észlelések pedig az Anoridokhoz(Anuriánokhoz/Békaemberekhez)köthetőek amik békés lények mint minden idegenekkel foglalkozó ember tisztában van vele velünk kereskednek alakváltva.

Főleg szeszes italokat szállítanak bolygójukra de néha a Földön fogyasztanak belőle és ekkor ugyan az a hatás éri őket mint minket embereket+elvesztik az álcázó képességüket is.Szerintetek is idegenek lehetnek vagy kriptidek?A kinézetüket úgy írják le pont mint ahogy a fent említett idegenekét.Vélemények?



2015. ápr. 26. 16:21
 1/4 anonim válasza:
100%

Te egy zseni vagy.

Úgy felülírtad a hülyeségről alkotott felfogásomat,hogy az már valami zseniális.

2015. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltűnt, hogy főleg olyan helyeken észlelik őket, ahol magas a szeszesitalfogyasztás :D
2015. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért , mert minden olyan lényt a kriptidekhez sorolnak , amiknek létezésük nem bizonyított.
2015. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, volt már olyan buli, ahol gyorsabban fogyott a piám, mint ahogy én emlékeztem az ivásra. Gondolom ezek közül valamelyik szürcsölte el előlem.
2015. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!