Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha téged már elvittek az...

PÉTER PÁL PENN kérdése:

Ha téged már elvittek az idegenek szivesen emileznék veled, kamusok ne.! Személyes contact is lehet;-) Én bizonyítani tudom számtalan háromszög alakú anyajegy van rajtam, ami2-3 centis volt az első pár napban! Mért nem beszél az USA az idegenekről?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mutasd!
2013. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az idegenek démonok, bukott angyalok, nem más bolygó hús-vér lényei.
2013. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Én most is a Jupiterről írok.
2013. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert az USA-ban olyan hírek vannak, hogy történtek Európában és Ázsiában. De idegenek ott se nincsenek.
2013. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nemelfogult ***** válasza:

"Én bizonyítani tudom számtalan háromszög alakú anyajegy van rajtam, ami2-3 centis volt az első pár napban!"


Még mindég nem láttuk a háromszögeket...

2013. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem gyerekkoromban elraboltak a földönkívüliek azóta kapcsolatban vagyok velük a földönkívüliek egyáltalán nem akarják elfoglalni a földet csak tanulmányozzák az embereket. mint, ahogy mi teszünk az állatokkal.
2013. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kissziti válasza:

[link]


Itt mindent megtaláltok :)

2013. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kissziti válasza:

[link]


Meg itt is :)

osszátok őket.

Köszi

2013. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Evele123 ***** válasza:

Én nem hittem a földönkívüliekben, azt is kinevettem, aki erről beszélt.

Néhány évvel ezelőtt elvittek éjszaka.

"Magas szőke" idegennek hívták magukat az Orion egyik csillagáról.

2013. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Evele123! Ha már így megnevezték, hogy Orion, akkor az már nem is lehet földönkívüli. Mert egy idegen civilizáció biztos nem orionnak nevezi el. Annál is inkább, mert a csillagok állása, az Orion csillagkép és a többi is, csak a földről nézve mutatja ezt a képet. A világűr más más pontján mind más képet mutat. Ez a csillagállás az egész multiverzumban itt a földről nézve egyedi! Ezért tartom kizárt dolognak egy idegen civilizáció kifejlődését. Aki képzelgéseiben, meséiben ilyent állít, az hazudik!
2013. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!