Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tegnap dél körül kiszabadult Bözsike egyik kakasa az erdő felé vette az irány, utána mennünk, hogy el fogjuk a szökevényt, de késve értünk oda, mert egy rókaszerű állat vitte magával a szájába. Erről az állatról azt kell tudni, hogy hasonlít a rókára, de annál sokkal nagyobb, fekete szemű és rézszőre volt. Tehát amikor odaértünk már a szájában volt a kakas vitte egyenesen az erdőben. Félve mentünk utána, hogy az ne vegye észre, és láttuk, hogy egy harapásra ketté harapta a kakas nyakát. Aztán fogta magát oszt vitte egyenesen a ruóka oduba. Nem mertünk közelebb menni, mert jól beparáztunk, hogy pontosak legyünk: én Bözsi Néni unokája és az egyik haverom. Nekünk se kellett több fogtunk magunkat oszt meg se álltunk Bözsi Néniék házáig. Odaérve azt mondtuk, hogy megette a kutya majd megfizet érte. A mai nap folyamán Bözsike egyik tyúkját is elvitte a ruóka. Azért neveztük ruókának, mert már a Kis Vuk foglalt volt és ez egy másmilyen róka volt, mint amilyenről az erdész szokott mesélni. Nem látunk eddig még hasonlót se, nem tudjuk hogyan védekezünk ellene. Gondolom puskagolyó nem használ ellene, mert lepattan róla. Pityu Bácsi egyik puskája sem volt hatásos, egyszerüen lepattan róla a golyó. Gondolom a rézszőre megvédi őt. Kipróbáltunk már pár dolgot ellen. Például: a puskát, a veccőt, kővekkel hajigáltuk és kutyákkal kergettük, de mindenek a torkát elharapta. Mit lehet még tenni ellene?

#tyúk #kakas #természetfeletti lény #ruóka #rejtélyes állat #rézszőrű
2015. máj. 9. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lóhugy...ba mártod a kezed, és egy jobb horog xd
2015. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj, de nagyon vicces vagy Pumukli!
2015. máj. 9. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Vártam a csattanót, de sehol semmi. Hol ebben a humor?
2015. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.

te is, joker xd

2015. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Nem ide akartam ki írni a kérdést.
2015. máj. 9. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg ellene a meccőt vagy a peddzőt, a peddző direkt a roúkákra lett kifejlesztve
2015. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Pontosan micsoda a meccő és a peddző?
2015. máj. 9. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:
a meccő egy ilyen csont alakú izé csak nagyobb, a peddző pedig egy micsoda
2015. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen értem
2015. máj. 9. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy rézszőrű kakasnyakroppantó volt. Ilyenkor van a szaporodási idejük, ilyenkor aktívabbak, mint máskor. Hatékonyan úgy tudsz ellenük védekezni, hogy utánafutsz, a kezébe nyomod a telefonodat, és ráparancsolsz, hogy hívjon fel engem, én pedig elküldöm őt a halál fszára.
2015. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!