Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi életed legviccesebb story-j...

Mi életed legviccesebb story-ja? Vagy legcikibb? :D

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez nehéz...

Nagyon gáz volt, amikor 2 barátnőmmel felálltunk, mert ment egy jó szám az ünnepségen és mindenki tapsolt, a hátunk mögött meg mondták a lányok, hogy álljunk fel.(Az énekkarban ültünk) Mi hárman felálltunk..hát az egész iskola minket nézett...nagyon ciki volt XD


Volt, amikor anyunak azt hazudtam,hogy bent maradok a suliban, közben meg átmentem a barátnőmhöz, hogy találkozzak egy pasival és sétáltunk az utcán, anyám meg jött szembe kocsival. Megállt az út közepén és ott ordibált velem. Halál égő volt...


Éjszaka kiszöktünk barátnőmmel a sátorból és elmentünk pasikkal sétálni...egyszer csak kaptam az sms-t apámtól,hogy azonnal menjünk haza, ha nem akarjuk, hogy balhé legyen. Ez se volt semmi...


Biztos van még több is, de most nem jutott jobb az eszembe... Meg egy csomó tök vicces storym is van.

2010. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

12 B52 koktél és 3 sör után kivertem a farkam a balatonba.

délután 2kor.

2010. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
:DDD
2010. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szalagavató utána bulin(a nyugatinál) egyik haverunk csúnyán kiütötte magát. Én-se-voltam már józan,és kitaláltam,hogy hozzunk neki zsömlét,mert az felszívja a piát. Na az egyik osztálytársammal-akit talán egyedüliként senki nem utált az osztályból-lementünk az aluljáróba,ahol-máig se tudjuk miért-meg akarta verni egy nyugdíjas:D
2010. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
99%
egyszer, németországban egy hotel halljában ültünk a bátyámmal, a porta mellett. a portás német csávó irtó jól nézett ki, sétálgatott mellettünk és cigizett, én meg elkezdtem magyarázni a bátyámnak: "mennyire szexuális ez a csávó, biztos vann pár üres hotelszoba ... nézd milyen szexuálisan szívja azt a cigit! milyen g*cijó az egész ember, simán megerőszakolnám és leszopnám a pult mögött." aztán témát váltottunk, és hát "testvérek egymás között" hát hülyéskedtünk, hogy milyen jó csajokat láttunk ma, mire elkezdtem én is (15 éves lány voltam akkor) hogy hát én is "ki fogom ma verni" a zuhanyban, mert olyan jó csajokat láttam ma, hogy azokra még én is begerjedtem ... aztán mondom a bátyusnak: "szerinted itt lehet cigizni?" mire megszólal a portásgyerek mosolyogva: "Igen, lehet."
2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó: Ez qurva gáááz :DD
2014. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neee :D
2016. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!