Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van nekem egy aranyos nudicsig...

Van nekem egy aranyos nudicsigám, hát hogy óvhatom az egészségét neki nagyon?

Figyelt kérdés
Milyen veszélyek leselkednek rá? Mit adhatok neki? Nem szeretném megmérgezni. Mekkora ól, és kifutó javasolt neki? Mennyi idős korától lehet bele chip-et ültetni? Milyen gyakran cseréljem a vizét?

2015. máj. 29. 01:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mi a Rongybatekert alpari vastagszemoldoku zsirosbajszu zsindelyes anyam penisze az a nudicsiga? :Dddd
2015. máj. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Meztelen csiga :'D XD
2015. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A szomszédban sokat ugatnak a kutyák. Tud tőlük nyugodtan aludni, vagy célszerű hang szigetelni az ólat éjszakára?

Az alvásmegvonás, és a stressz semminek se tesz jót.

2015. máj. 29. 09:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit szívtál, kedves kérdező? :D
2015. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem alszik jól. A szeme se áll jól.
2015. máj. 30. 06:55
 6/12 anonim ***** válasza:
káposztát adj neki,ha jól idomitod akkor egy idő után fel ugrik érte.mint kutya a csontért.
2015. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszek neked.
2015. máj. 31. 05:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Varrass neki ruhát
2015. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amellett, hogy vagy belevarrom, és eltávozik az élők sorából, vagy nem maradna rajta, talán még kiszáradna, vagy megfázna tőle. Meg éhen halna, meg szomjan. Mire lenne ez jó? Hogy adhattok ilyen tanácsokat tényleg? Ha nem lennék ilyen okos megöltem volna szegényt, ha hallgatok rád. A gondolatától is könnybe lábad a szemem. :'(
2015. máj. 31. 12:46
 10/12 anonim válasza:

Ha sok répát adsz neki elkezd majd fütyörészni, és megtaníthatod neki pl. a Jinglebellst neki ^^ jah és ha hetente egyszer csontot kap, akkor olyan erős lesz hogy a szomszéd kutyáját ketté harapja ugyhogy erre majd figyelj oda!! ;)

xD

2015. dec. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!