Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az emberek találkoznak egy "aranyos" állattal a természetben, akkor azt haza akarják vinni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mert az emberek többsége szerethiányos, és ezektől a kis állatoktól remélnék, hogy némi pozitív sugárzást vinne az életükbe.

Én imádok hazajárni a munkámból, mert a kutyám úgy örül nekem, mint senki más, és este úgy bújuk hozzám, mint senki más.

szerintem hasonló okokból szeretnék kisajátitani az aranyos állatokat.

2010. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj, nem tudom, de én már nagyon ki vagyok borulva ettől. Az utóbbi 1-2 hétben madárfiókák, sünök, őzgidák és egyebek tömege került így a biztos pusztulás útjára, pedig köztudott kéne hogy legyen hogy ezeket nem hagyta el az anyjuk és nem pusztulnak el a "zord" természetben.

Sokan annyira elszigetelve élnek már a természettől hogy látván a sünt, azt gondolják ott a semmi közepén, ahol csak erdő van és bolt nincs, el fog pusztulni.

2010. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

isten állatkertjének alacsonyak a kerítései és minden kiszökött egyén azt hiszi hogy ő az igazgató.

Tisztelet és önzőség sokaknak ugyanaz.

2010. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cukit hazavinni akarják, ami meg nem olyan szép azt meg kinyírni, hogy teljes legyen a mondat.
2010. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsirember ***** válasza:
100%
Én egyszer egy vaddisznót vittem haza,de előtte sajnos átmentem rajta az autómmal.
2010. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha válaszolna valaki, aki vitt már haza így állatot, hogy megtudjam miért tette.
2010. júl. 1. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

A utolsó előtti vagyok.

Mi vittünk haza sünit, mert átszaladt előttünk az úton,majdnem elütöttük szegényt. Otthon aztán elengedtük, lefényképeztük, kigyönyörködtük magunkat benne, majd elengedtük a domboldalban. De egyébként nem viszek haza vadállatot. Az ember szeret birtokolni, valószínű ez a magyarázata, és mindent meg akar ölelni, és kitölteni rajta a szeretetét, illetve lehet csak én vagyok ilyen.

2010. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!