Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lehet tartani aligátort,...

Ha lehet tartani aligátort, meg kígyót, akkor hiénát miért nem?

Figyelt kérdés

Csak egy példa:

[link]


Ha ezek az állatok elférnek a házban, akkor egy aranyos kis hiéna miért nem? Pedig még kertes házunk is van, ahol szabadon futkározhatna a kertben, amikor csak akar. És a falu szélin lakunk, ahová bármikor kivihetem. Ráadásul jön a nyár és ha kánikula lesz, nagyon jól fogja érezni magát. Husit is fog kapni, mert közel lakunk a henteshez. De télen se lesz gond, mert majd jól befűtünk neki, hogy otthon érezze magát, mint az afrikai szavannákon.


Aki nem tudná, hogy néz ki a hiéna:)

[link]

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=-uNCwmax8cs



2013. ápr. 16. 23:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim válasza:
10%
Nem tudomn.
2013. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
29%

Jesszum pepi,ez most komoly vagy csak ennyire unatkozol?:)

Tudod mit, én amondó vagyok, ha be tudsz szerezni egy hiénát, akkor tartsad nyugodtan én tuti nem "venném el" tőled:) Nyugodalmas jó éjszakát!

2013. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy egy vadállat jól érezné magát, akármit is mondasz. Talán egy fogságban született példány alkalmas lenne a tartásra, de azt biztosan nem fogják magánembernek adni.


De komolyan remélem ennyi kérdés után már sikerül, és leharapja a kezed.

2013. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
75%
Valaki más ossza ki, nekem megmelegszik a söröm.
2013. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 A kérdező kommentje:

1 Azért ennyire hasznos választ ne adj.

2 Köszi, meglesz!:)

3 Téged meg csípjen meg egy madár.:)

2013. ápr. 16. 23:42
 6/90 A kérdező kommentje:
3 De most mondja valaki, hogy nem jogos kérdés? Kígyót akkor miért lehet tartani? Persze én sem arra gondoltam, hogy most azonnal befogok egyet, csak egy olyanra, ami meg van szelídítve:)
2013. ápr. 16. 23:44
 7/90 A kérdező kommentje:
A kígyó is egy elég veszélyes állat. Én félnék tőle, hogy mikor szabadul ki a terráriumból. Bár ki tudja, lehet, az is olyan szelíd már, hogy még a labdát is visszahozná:)
2013. ápr. 16. 23:45
 8/90 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és az én söröm még nem melegszik,most vettem ki a hűtőből:)

Nos tételezzük fel, hogy komolyan gondolod. persze nonszensz az egész, de hát akkor kerekedj föl és keríts egy szelidített hiénát magadnak, aztán a többivel majd ráérsz foglalkozni utána. Esetleg ruccanj el az öreg kontinensre és fogj be egyet te magad, aztán majd megszelidíted,mint kisherceg a rókát! Egy próbát megér én sok sikert kívánok hozzá, most viszont már tényleg vár a jó kis belga söröm, ha nő vagyok ha nem.(márpedig az vagyok).

2013. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:
De tiltott. Ezt nem értem. Hogy akkor a kígyó miért nem? Vagy az aligátor?
2013. ápr. 16. 23:56
 10/90 anonim ***** válasza:
Az neked nem lehet akadály. tiltás ide vagy oda, aki ilyen elszánt, azon a "törvény" is megkönyörül. Tedd az elméleti kérdést gyakorlativá, mint már említettem volt, aztán a többivel majd foglalkozol utána. De most komolyan, annyi "mi lenne ha" típusú kérdést fel lehetne tenni, hogy 50 év múlva is itt ülnénk, mi értelme az egésznek? Ha csak tényleg nem rémesen unod magad. Apropó hüllő féléket kifejletlen korukban lényegesen könnyebb csempészni,ha már a gyakorlati megközelítést veszzük, hiszen zsebrevágod és tuti nem fog teszem azt vinnnyogni, miközben épp a vámnál állsz:)Viccet félretéve én csak észak Afrikában jártam anno, ami kimerült a tevékben és hasonlókban, bár bevallom nekem is megfordult a fejemben, hogy elhozok egy bébitevét haza és avval járok munkába, találtam is eladót, de sajnos nem fért a bőrönbe.
2013. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!