Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láttam egy ufót mit csináljak?

Láttam egy ufót mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megehettem a műholdat?Vagy akkor már mátrixban élünk ?Mivan ha a gyűrű kegyetlen,ezért a titanik feljön és a vulkán elsüllyed? Ma reggel meg álmodtam a tegnapi ebédet?

Azt hiszem megvilágosodtam mert a szemembe süt a lámpa.

Trollok és kételkedők ne írjanak köszi.


2015. jún. 5. 01:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
!kosukitpekzs tobmog kotajrrav erre aN
2015. jún. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor húzzak gumi kesztyűt mert mátrixba élünk ami egy bolha álmában szerepel akit egy 9-es szám találta ki aki éppen egy tök csak be van öltözve 7-nek?
2015. jún. 5. 01:25
 3/26 anonim ***** válasza:
Varjál gombot a hóembernek :)
2015. jún. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehetséges, hogy egy ufoút láttál? Az ufoú a Loú űrhajója ami pont akkora mint egy repülő csészealj, csak nagyobb! Az emberi elme nehezen fogja fel az ilyesmit, szóval ez megmagyarázná a hallucinációidat.
2015. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
énnnnbnnnnnnmbhjvnnnőpoiuztrvcbvnnnnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,,llll b bbb mmmm hbnbnnnn
2015. jún. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
sorry csak a billentyüt pucoltam
2015. jún. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ma ahogy kimentem a napsütötte éjszakába,meg láttam a hold főzte rétet ami éppen balletozni tanult egy golf labdától aki közbe a náZa adatbázisát hackelte meg.
2015. jún. 5. 01:44
 8/26 anonim ***** válasza:

Építs lépcsőn a holdra szilvásbuktákból!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2629884..

2015. jún. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy néha 2 több mint a kettő de akkor dzsingiszkán nem fedezi fel az európai uniot ezért einstein nem találja kia hormont ezért nem létezne szóval az 12?
2015. jún. 5. 01:49
 10/26 anonim ***** válasza:
* lépcsőt
2015. jún. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!