Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor ufót láttam vagy...

Most akkor ufót láttam vagy ufót láttam?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek feltűnt már, hogy az ufó szót, mint azonosítatlan repülő tárgy, másra is használják, legtöbben a csészealjakat, és a bennük utazó kis emberkéket is ufóknak mondják. Arra gondoltam, hogy a félreértések elkerülése végett ki kéne találni valami megkülönböztető jelzést, ami feltünteti, hogy az illető egy ufót, mint azonosítatlan repülő tárgyat, vagy egy ufót, mint földönkívülit vagy annak űrhajóját látta. Az ötletem, hogy UFO-t írjunk, ha a tárgy azonosítatlan, és ufót, ha az illetőnek volt szerencséje farkasszemet nézni egy kiéhezett földönkívüli manussal (és túl is élte az).


Ezek sokban megkönnyítenék az életünket, legalábbis nekünk ufókutatóknak, az is lehet indulok az elnökválasztáson. Még nem tudom.


De ettől függetlenül van kérdés vagy valamilyen vélemény?



#UFO #én leszek az elnök #földönkívüli manus
2014. máj. 23. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Az uFo meg a reptoid felségjelű magyar űrhajó.
2014. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt érted, hogy mit jelent az azonosítatlan repülő tárgy? Mondjuk láttál egy csészealjat, de azonkívül mit tudsz róla? Semmit pontosan emiatt azonosítatlan. :D
2014. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kóklerke, végre egy másik ufókutató, látom nem csak egyedül vagyok, ennek örülök.


De ugyanígy mondhatnánk, a felénk repülő kőre is, hogy nem tudunk róla semmit, csak azt, hogy egy kő. Szerintem az már azonosításnak számít, ha tudjuk, hogy micsoda. És egyben értené a közönség is, hogy ha UFO-t írok, akkor csak valami foltot vagy pontot láttam, és ha ufót, akkor meg egy csészealjat, vagy a belőle kiszambázó feszülő szürkeruhás bácsit.

2014. máj. 23. 23:32
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
A könyvekben ufonautát szoktak írni többnyire. Ez minden fajra használható,legyen az plejád, reptoid, krixkraxi vagy poloskoid.
2014. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az UFÓ egy egyértelmű szó. Hogy sokan nem ismerik a jelentését, semmit nem számít egy másik szó bevezetése, mert azt sem fogják ismerni.
2014. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Azért, általában a szövegkörnyezetből meg lehet állapítani, hogy miről van szó: egy azonosítatlan repülő tárgyról, vagy pedig konkrétan az idegeneknek a repülő járművéről, és magukról az idegen lényekről. Az utóbbiak megnevezésére, ahogyan előttem leírta valaki, elterjedt az "ufonauta" kifejezés. De valóban igaz, hogy nagy a káosz ebben az egész témakörben.
2014. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig nem érted igaz? Tudod, hogy honnan származik a repülő csészealja? Honnan tudod, hogy az egy idegen űrhajó volt? Honnan tudod, hogy amit láttál nem egy repülő drón volt? Honnan tudhatod, hogy azt nem egy ember építette, amikor csak az alakját ismered nem tudod, hogy honnan jött hogyan működik, vagy ki csinálta semmit nem tudsz róla tehát számodra az egy azonosítatlan repülő tárgy tehát az UFO elnevezés helytálló. Ha elkönyvelnénk egy azonosítatlan repülő tárgyat földönkívüli űrhajónak elhiheted egy idő után mindenki kis zöldeket látna még, ha nem igaz akkor is, mert nagy divatja lenne, ha egy hivatalos elnevezést kapna.
2014. máj. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Az UFO szó kizárólag a repülő csészealjat jelenti. A benne utazót idegennek, földönkívülinek, ufonautának lehet hívni. UFO-nak hívni helytelen. Erre nem neked kell kitalálnod új szót, mert van külön megnevezés a kettőre, más kérdés hogy egyesek ezt nem tudják és össze-vissza hadoválnak. Ilyenkor javítsd ki őket és slussz.
2014. máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Az UFO szó kizárólag a repülő csészealjat jelenti.
2014. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Persze-persze nagyon értelmesek vagytok az a szomorú, hogy az ilyenek hívják magukat UFO kutatóknak, ufológusoknak, amikor még a szóval sincsenek tisztában. Én csak egyszerű elbutulás kutató vagyok nem ufológus, de jót röhögök rajtatok mindig. : [link] :DDD
2014. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!