Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegnap este ufot láttam?

Jackson666 kérdése:

Tegnap este ufot láttam?

Figyelt kérdés
este éppen feküdtem le mikor kinéztem az ablakon és egy csillagott láttam és össze vissza cikázot megállás nélkül elég nagy sebbeségel én elsőnek megijedtem mert ilyet nemláttam kimentem az udvarra jobban szemügyre venni szoltam a barátnőmnek őse hitt a szemének még soha iylet nemláttunk mi lehetett ez? mühold tuti nem mert láttam müholdat közlekedni ilyen sebbeségel igy helyetváltoztani nemhinnén hogy sikerülne kb 2 óra hosszán át csinálta ezt a fel alá összevissza cikázást mi lehetett ez vélemény?
2013. jún. 12. 19:03
1 2
 1/14 anonim válasza:

úú, nekem tegnap hasonló élményem volt éjjel 2 körül

aludni sem tudtam, nagyon durva volt

2013. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy UFO volt.
2013. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dalek Traak ***** válasza:
Ez valószínűleg tényleg egy UFO volt. A szerencsések között vagy, hogy láthattál ilyet.
2013. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
merre laktok?
2013. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
uriba lakom .durva élmény volt
2013. jún. 12. 20:59
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is láttam hasonlót. Nem másolnám be ide a szöveget, ezt én is feltettem már kérdésnek

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4293..

szerintem te is ilyet láthattál.Nem?

2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen ilyesmit láttam de egy csillagnak látszott.és több órán át egy területen repkedet összevissza nemment el messzebre és gyorsan.
2013. jún. 12. 21:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Szelben rezgo, csillogo kabel kizarva?
2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szecsői Tibor ***** válasza:

Mondjuk a 2 óra miatt ez itt nem valószínű, de láttam én már egy nagyobb teljesítményű Na lézert az égnek irányítva, és kicsit mozgatva, na, arra pont illik ez a leírás. De igen, UFO volt, miután senkinek fogalma sincs, mi lehetett ,ez az UFO definíciója :).

Ugyanakkor felmerült bennem egy kérdés. Tegyük fel, hogy idejönnek az idegenek, több órát a légterünkben töltenek, de mi a túrónak cikáznak összevissza, mint a leírásban is, vagy mint sok "bizonyítéknak" szánt videón? Nem igazán látom értelmét ennek a rángatózásnak... Kicsit furcsa, mintha azért cikáznának, hoyg ne lehessen ráfogni semmilyen természetes jelenséget. De ez meg ugye nem az UFO (jó, legyen EBE, ne kössön bele senki) célja, hanem azé, aki állítja, hogy ez bizonyíték :).

2013. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!