Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csinálsz ha egy sivatagban...

Scooby-Doo 112 kérdése:

Mit csinálsz ha egy sivatagban vagy egy farkas éhes oroszlán van veled szemben és egy alma bele van varrva a zsebedbe?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel türelem rózsát terem, ezért a tövissel kivágom a zsebem, és kiveszem belőle az almát. Mivel az alma nem esik messze a fájától, ezért felmászok a fára, ezzel lóvá tettem az oroszlánt, és kilovagolok a sivatagból. :D
2015. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is megkérdezem az oroszlántól, hogy mit keres ilyen messze a természetes élőhelyétől, majd ha kudarcba fullad a társalgási kísérletem, megkísérlem úgy fejbe dobni a bevarrt almával, hogy elájuljon.

Ha ez sikerül, elmegyek valamivel messzebb, és beásom magam a homokba, és estig ottmaradok, majd kijövök, hiszen az oroszlán nappali állat, szóval biztonságban leszek.

Az egész estés gyaloglás után az oroszlán biztosan nem fog megtalálni, szóval nyugodt idegekkel várhatom a dehidratáció miatt vészesen közelgő halálomat.


:)

2015. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Udvariasan megkédezem nem- e éhesek es ketté osztom az almát
2016. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balasa Bence válasza:

Megbizonyosodnék róla, hogy tud-e beszélni, mint az az oroszlán akivel álmodni szoktam.



Ha nem tud, akkor próbálom megőrizni a hidegvéremet valahogy, de akkor is megkérdezném tőle, hogy kéri- e az almát.

Ha érti amit mondok, csak elboldogulunk valahogy.


Ha tud velem beszélni, elmondja mit szeretne, az már könnyebb valamivel.

Ha rám feni a fogát, a kellő pillanatban homokot szórok a szemébe, és elfutok.

2022. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!