Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda robogó bendix probléma....

Kukac 07 kérdése:

Honda robogó bendix probléma. Ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy honda robogóm. az önindítója nem működik, ezért szétszedtem, és azt tapasztaltam, a bendix rossz irányba zárna össze, arra teker amerre nem teker semmit gyakorlatilag. Lehetséges ez? Gondolom meg akarták javítani és rossz alkatrészt szereztek be hozzá. Nálam soha nem is működött, búg, teker csak nem zár össze.
2015. máj. 31. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát vettél egy robogó üzemképtelenül és most próbálnád javítgatni?

Arra teker amerre mégse?:)

Érdekes. Össze lehet egyáltalán rakni fordítva? Mert szerintem szimplán tönkrement

2015. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fúrógéppel megtekerem beindul. az önindító teker rendesen, de a bendix szabadonfutóját tekeri csak. amúgy imádom ezt az oldalt... mindenki olyan okos, de segíteni senki nem hajlandó (tisztelet a kivételnek.)
2015. máj. 31. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy segítsünk ha még te sem tudod hogy merre teker? A bendix nem tud rossz irányban 'összezárni'.
2015. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudod kiolvasni a válaszból a lényeget, akkor akárhogy imádhatod...
2015. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor hát megfogalmazom ismét. az önindító jó irányba teker, de a bendixnek pont a másik irányba kéne összezárnia. Jelenlegi álláspont szerint az önindító csak a bendix szabadonfutóját forgatja.
2015. máj. 31. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Vicces dolgok ezek a fogaskerék áttételek. De ha elfogadjuk, hogy valóban a jó irányba szabadon fut a bendix, és a másik irányba pedig zár, akkor rossz típus van benne. (bár szerintem ilyen nem nagyon létzik, nem hinném, hogy lenne különöző forgásirány ekkora motoroknál, de bármi lehet) átvágtak. De én még midnig azt mondom, hogy szimplán rossz a bendix, kell bele egy új.
2015. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehezen vágtak volna át, mivel annak tudatában vettem meg a motorkerékpárt, hogy az önindító nem működik. Mindenesetre én is erre gondoltam, hogy egyszerűen rossz típus van benne.
2015. máj. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!