Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Május 27. ikén ellopták...

Május 27. ikén ellopták (Aerox 100) 50esként használt szeretett motoromat, feljelentést tettem, azóta sincs semmi, lehet még reménykedni?

Figyelt kérdés
Negatív kommentelők menjenek máshová, az itt a kérdésem , hogy mit tudnék még én tenni azért hogy elő kerüljön szeretett motorom? Rengeteg helyet átnéztünk, tippek után mentem , de sajnos semmi.. Fényes nappal délután vitték el , társasház bejárata mellől (rengetek ablak nyílik e térre, még se látta senki a lopást..) Járt már valaki úgy hogy ellopták a motorját, és előkerült?

2015. jún. 17. 19:39
 1/9 anonim válasza:
Azt már darabokra szedték. :(
2015. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

az kiskomám,már lehet határon belül sincs vagy ha igen akkor szétszedve darabjaira valami suftniban!!!

Egyébként nem is baj hogy elvették tőled,legalább eggyel kevesebb szabálysértő:biztosítási csalást elkövető,jogsi nélkül vezető stb stb suhanc lesz az úton!

2015. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még sorkatona koromban ellopták a Simsonomat. A rendőrség semmire sem ment. A katonaságnál rengeteg unalmas időm volt, ezért megérzésből böngésztem az akkori Bazár újság hirdetéseit, ahol eladó Simsont hirdettek. Felhívtam, és behúztam a csőbe az eladót azzal hogy megkérdeztem van-e valami hibája, és hogy nem gond mert szerelő vagyok, csak azért érdekel mert haza akarok rajt menni ha megveszem. Persze arra a hibára voltam kíváncsi ami az én motoromnak volt. Az első gyanús hirdető téves volt. A második kapás volt! Megtekintettem és ráismertem a motorra. Azt hazudtam hogy elfelejtettem kp-t felvenni, mindjárt jövök. Ahogy ígértem, mentem is, két rendőrrel.
2015. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szerencses85 ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved az egésztől, de itthon a rendőrség ilyen ügyben nem működik hatékonyan. Ha ennyi idő után semmit nem csináltak, ők nem is fognak, de jól tetted, hogy bejelentetted. Érdemes lenne a környéken lévő üzleteket, bármilyen helyeket felkutatni, hogy hol van kamera, és aznap, akkor milyen képeket rögzített, bár valószínűleg nem saját lábán vitték el a motort, hanem valami furgonnal, de azért egy esélyt adhatsz neki. Ezen kívül még szétnézhetsz jófogáson, meg az összes többi helyen, ahol használt alkatrészek vannak, és megnézni, hogy nem adnak-e el olyan cuccokat. Emellett még a környékbeli piacokon sem árt körülnézned. Internetre még felrakhatsz facebookra keresést, ott gyorsan terjed, hátha felismeri valaki. Ezen kívül más sajnos nem nagyon jut eszembe, kívánom, hogy előbb utóbb kerüljön elő!
2015. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves második , nem vagyok a kiskomád még véletlenül sem . Másrészt , nem volt forgalomba , se 50es biztosítás rá kötve.. Így szerintem máshol háborogj, és ahogy leírtam , a negatív kommentelők menjenek máshová..
2015. jún. 17. 19:59
 6/9 A kérdező kommentje:
50esként használt alatt azt értem hogy így vettem meg , de még nem került sor a forgalomba helyezésére, kipofoztam , javítgattam..
2015. jún. 17. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Két héten belül fogsz kapni a rendőrségtől egy levelet, hogy megszüntették a nyomozást.
2015. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt se szétszedni, se külföldre vinni. Elég egy matricát ragasztani rá, ha nagyon fosós a tolvaj, akkor egy db idomot kicserél rajta, aztán akár előtted is motorozhat vele. Mi a francot tudsz vele tenni? Minden aeroxost lerángatsz a motorról, hogy nem az-e véletlenül? Egy sima kamu adásvételivel bárki használhatja. Vegyél újat.
2015. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy rá 2hónapra meglett, csak nem szabad annyiban hagyni :)
2019. dec. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!