Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tenleg ijen okosok?

Tenleg ijen okosok?

Figyelt kérdés
Miert van minden szerencsettlenn huje valaszollo felhaborodva ha 1- kattu szot vlk rovidit vagy roszul ir le? Es mert rojak fol nrki? Lehet csak elutotte de ezek az valaszadok egbol ere elezodnek be.. Me jo ez nekik? Szeretnek kotogetni? Elor koszi a valaszadasokat.

2015. júl. 2. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
aszé hoty ne letjenek ojan ironykusak mint et
2015. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vok irinoukious vagy mi a kecske..csak nem tok ini...
2015. júl. 2. 23:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor mégis hogyan szabadultál ki általános iskola alsó tagozatból? ...
2015. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi lenni az hogy iskola?? En kecskek kozet nevelkedetem es java rest csorbokat ettem.a beszelgetest pedig a pasztaroktol salyatitotam el.. Kerndk egy bedefinicionalast erre a szorae " iskola"
2015. júl. 3. 00:05
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

törölni fogják a kérdésedet. Tudod miért ? Mert szabályt szegtél..

"A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs"

2015. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Fhuu ez naon nagy proklema. Hat nemtok mast teni mit amit ko kiirogatom megint. Kosi a valaszadasokat.. De a ? Nem kaftam valaszadast asuemh..
2015. júl. 3. 00:17
 7/20 anonim ***** válasza:
aza bajj ,,hoggy ojan nagyepu az oszesmindenki .aszt mondjak nemtokk irni de hazudnak ,,trollkoddnak. en vled vok Kerdezo!!!!!
2015. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
te most baszont vagy vagy szkuvi?
2015. júl. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Jönnek aa aaa őőő őőőő őőőőő őőőő eee őőőő trollok, a trollok jönnek trollkodniiiiii, őőő őőőőő őőőőőőőőő
2015. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Troll??? Meg nem latni a lord of gyuru 8. historiajat.. Nem huzsudok en a legynek se tudnak hazsudni.. Trolloknak milyen husuk? Lwhet meek es lovok 1-egyer.
2015. júl. 3. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!