Ténleg igaz a hir?

Figyelt kérdés
ezt inkább Romániában tanulo diákokat érint..a román ill. matek érettségit könnyitik? elég nagy részben: kérlek csak azok irjanak akiket érint vagy aki tud segiteni tudom magyar oldal.. magyar is vagyok nem akarok beszolásokat..

2013. jún. 22. 16:00
 1/5 anonim válasza:

Miért szólnának be? OLyan barmokkal nem kell foglalkozni.

"magyar oldal"...nem csak magyar jöhet ide.

2013. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez igazából csak nyelv szerint magyar oldal, külföldi állampolgárok is járnak ide akik beszélnek magyarul, vagy külföldön élő magyar állampolgárok is itt szoktak kérdezni, és én eddig sehol nem láttam olyat hogy leszúrták volna őket ezért.


Hogy nálatok Romániában mi is igaz ebből amit állítasz hogy könnyítik a matekot, igazság szerint fogalmam sincs.

Nekem is élnek kint barátaim, pedig sosem laktam ott, sőt még nem is lakok olyan közel a határhoz, csak velük szoktunk beszélgetni FB-n vagy skypen és eddig nem volt ilyen téma felvetődve pedig volt hogy beszéltek az ottani érettségiről, meg tőlem is kérdeztek hogy idehaza mennyivel könnyebb stb.. De majd ha gondolod rájuk kérdezek hátha tudnak erről valamit.

2013. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen volt h leszurtak hogy mi közük a "románokhoz" azaz hozzám/hozzánk.. hát ebből csak annyit h 18éves vagyok szégyen nem szégyen románul nem tudok ami érettségi előtt elég nehéz :| megköszönném ha megkérdeznéd itteniek csak annyit tudnak amit én tanár senki semmit s lassan egy hét itt van.. egy honlaprol értesültünk ami nemis biztos h igaz ezért kérdezek itt hátha beljebb jobban tudják :)
2013. jún. 22. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben Romániában jelentősen könnyítik, úgy az automatikusan azt jelenti, hogy kevesebbet is ér...


Magyarországon az új rendszer jelentősen butított a középszintűn, ez tény.


Lehet, hogy most a románok megelégelték a saját kultúrfölényüket és hozzánk rontják a matek érettségijüket.

2013. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vagy csak rájöttek h nem az ő tanári szintükön vagyunk nincs hogy hogy es rájöttek h hiába eröltetik ami nem megy, s igy talán az egyetemekre is mennének..
2013. jún. 28. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!