Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy megoldottam a...

Kraven kérdése:

Lehet, hogy megoldottam a nagy rejtélyt? Ez így megállja a helyét?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam a minap, hogy ha endotermikusan koedukálom a kvatroambulens pácienseim limbikus poszttraumáit egy nukleáris diáddal koherens lobotómiával szekularizálva, akkor felmerül annak a szupraracionális redukciónak a lehetősége, amely szemantikailag reprodukálja az asztrális inszomniát egy nekrofóbiás szarkasztikumba, ezáltal horizontális relevanciában dehumanizálva a homo moralis faj klitoriszát.

2015. júl. 19. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ja, a lobotómia segíthet. próbáld ki!
2015. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ehhez a sok maszlaghoz hogy jön a csikló? :D
2015. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Naná!

És ez mit bizonyít?

Azt, hogy nagy az Isten állatkerje, és kicsi a kerités. :D:D

2015. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ezt már kipróbálták és nem lett túl jó vége: egy hidroplakitusos ambisztencia afruztátie.

Szegény Józsi is meghalt… Hát ugye egy törött gázmaszk… meg persze a világméretű robbanás…

2015. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blibd válasza:
100%
Nem. Azert mert egy hiperbola menten elhelyezkedo allohullam relativ interferenciaja, masodrendu kovalens kotessel ionizalja a transzverzalis hullamokat. Es ezert az elektrostatikus mezo gerjesztese, frekvenciamodulacios szinuszgorben elhelyezett,180° os faziskesessel feltuntetett totalis reflexio a 820nm es hullamhossztartomanyban. Xd.
2015. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!