Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Használt autót szeretnék...

Használt autót szeretnék venni, de valami normálisabbat. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki csak nem tudom, hogy megéri-e? Elég korrektnek tűnik, ha tudtok jobbat pls segítsetek!


[link]


Pénz már megvan.


2015. aug. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a típussal én speciel nem voltam megelegedve, nem tudja az árát, inkább egy Koenigsegg Agerat ajánlanék helyette, az az autó tudja a dolgát 1300 loerovel.
2015. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintét megvallva kicsit soknak tűnik a km. De szervizkönyve van, ezért lehet, hogy nem visszatekert a km óra. A képen látható, hogy 1 mm és 10 mikron illesztési hiba van jobb oldalt az elején, tehát a bal eleje össze volt törve. Az ülések gyanúsak, hogy nem tökéletes, makulátlan gyűrődés mentesek, ezekben már valaki ült, és bele is fingott legalább egyszer. Csak dízelben lenne jó, mert akkor 5 literből mindig kijönne gázpedál állástól függetlenül. Az ár kicsit magas. De csak egy kicsit. Már 1 éves, ilyen öreg autóért én maximum 500 ezret adnék.


Remélem sikerült kifigurázni a szokásos tanácsokat. Ha kimaradt valami, szóljatok.

Amúgy, hihetetlen összeg, kimondani is sok, másfél milliárd. Még akkor is nagy összeg, ha valaki történetesen (lottó)milliárdos.

2015. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Petya183 válasza:

Most nem azért de.....hogy néz má ki az eleje ? Mi aza boltív alaku rács talán valami pap tervezte ? Undorito fizetnék érte hogy lehányhassam...A hátuja nemrossz, de tul olcso, járj utána hogy nem-e otthon a sufni műhelyben lett TUNINGOLGATVA (füstcsavar nagyobb turbó szelep polirozás )

És igen tényleg látni is hogy az ülés melyik részén keresztül fingta tele az anyós. Vegyél TDI-t valamivel kevesebb a szervizben a motorcsere, de ennek is járj utána

2015. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Azt hiszem nem ezt a típust fogom választani az általatok említett okok miatt is.

Ismerősöm most adja el a Ford Ka kocsiját szerintem azt veszem. Egy kis tuninggal le is nyomja majd a Veyront meg egy kicsit olcsóbb is azért.

[link]

2015. aug. 9. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért én megnézném a helyedben a bugattit is, de fontos, hogy vigyél festékvastagság mérőt, mert gyanúsan szar a fényezés. Aztán nem árt ,ha felírod az alvázszámot, és a helyi bugatti szalonban (minden városban van) le tudod kérni a kocsi előéletét.
2015. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, de vagy a Fordot választom vagy egy új Bugatti lesz.
2015. aug. 9. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hülyét egy helyen.........XDDD
2015. aug. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!