Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom megoldani a műbizon...

Hogy tudom megoldani a műbizonylatot sport kipufogó kapcsán használt autó várárlás esetén?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy használt autót, amelyen sport kipufogó van. Kereskedésből hoztam el, műbizonylat nem volt hozzá a korábbi tulaja 2-3 hónapja vitte be kereskedésbe, de azt nem adta vele. Hallottam minőségi bizonylat vagy bizonyítvány letöltéséről interneten. Más megoldást tud valaki ajánlani? Autósboltban úgy tudnák lepapírozni, hogy rendelek tőlük egy "hasonló" kipufogót vagy akár ugyanazt és arról adna műbizonylatot, ami most van rajta fenn maradna az újonnan megvett meg megmaradna nekem. De ezt nem feltétlen szeretném így megoldani.

2015. aug. 6. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Bemész egy autósboltba. Adsz egy 1000-est. Kérsz egy mubizonylatot.
2015. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!