Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható ez a robogó?

Figyelt kérdés
Egy 2007-es Peugeot Jetforce C-Tech -ről van szó 7500km-el.Szerintetek megbízható ez a robogó úgy általánosan?És szerintetek ennél a robogónál még jó a 7500km?Az alkatrészek nagyon drágák bele?A válaszokat előre is kösz!

2015. aug. 6. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

jó motorok a peugeot-k teljesen megbízható ha normálisan megvan csinálva..

7500km nem sok sőtt mondhatni aránylag kevésnek...

de egyébként meg nagyon régen nem nézünk óraállást mert könnyű manipulálni..

szerkezetileg legyen egybe, legyen ereje, ne follyon a benzin, olaj orrán száján..

robogóknál relatív kevés dolog tud elromlani..

namost nemtudom hogy ez injektoros e ha igen akkor viszont ha rajta van a fólia akkor is felejtsd el!

robogókba, motorba injektorost sose szabad venni akárki akármit mond.

alkatrész árról nem tudok csak annyit mondani, hogy egy injektor felújításból veszel egy másik robogót ami karbis

2015. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit néztem karbis.Esetleg meg tudnád mondani,hogy nekem jó-e lenne?175cm vagyok.Amúgy nagyon köszönöm választ,sokat segítettél!
2015. aug. 6. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal még elmehetsz megkerülni a Földet. Tarós mint a nyomorúság.
2015. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

igazán nincs mit! persze teljesen jó.. mivel robogó nem gondolnám úgy, hogy bitang nehéz lehet döltögetni is persze óóvatosan, kis gumi hamar borul :D .

2.válaszolónak is teljesen igaza van

2015. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!