Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek is vámpír vagyok?...

Szerintetek is vámpír vagyok? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
A szemem piros a böröm jég hideg viszont nem fehér vérszívó fagaim vannak (2) nappal szoktam aludni 16 órát hajnali 5töl este 9ig éjszaka ébren vagyok, szinte minden kajátol hányok a vért kivánom és vannak vadász és hentes ismeröseim akik néha szoktak hozni vért és azt megiszom de nagyon jól esik. A barátaim rokonaim mind vánpírnak tartanak és már én is magamat . Ja és nem vagyok alkonyat függö. Ti mit mondtok erre?
2015. aug. 18. 01:12
 1/8 A kérdező kommentje:
És beteg se vagyok soha.
2015. aug. 18. 01:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szerintem csak kitaláltad... "vannak vadász és hentes ismerőseim akik néha szoktak hozni vért" még a vak is látja hogy ez kamu -.-
2015. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg akkor ne firkáljál ide ha kamu nem kell rá válaszolni mert te biztos vak vagy. "azt hogy csak kitaláltad" honnan tudod mi vagy te? Mert szerintem csak egy pesszimista ember semmi több.
2015. aug. 18. 18:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Érzelmi 0
2015. aug. 18. 18:08
 5/8 A kérdező kommentje:
És egy szarkeverö okoskodó nagyképü majom.
2015. aug. 19. 00:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyépként aki ezzel a barommal egyet ért az kapja be.
2015. aug. 20. 01:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Vircsi xD válaszóló te egy hülye vagy ! Honnan tudod hogy talán hazudik ? Miért Szerinted nincs senkinek hentes vagy vadász ismerőse ?! Mi?! Én például ezt elhiszem a kérdezőnek ! Te nem tudhatsz mindent Vircsi !!! Szerintem vámpír vagy kérdező 😊! Én ezt elhiszem !😊
2015. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem hinném, hogy vámpír vagy, ha csak nincs porfíriád (más néven vámpír-kor) vagy pellagrád, ugyanis e betegségek alapján születtek meg a vámpíros történetek, mivel aki ilyen betegségben szenved, az érzékeny a napfényre, kihólyagosodik a bőre a napfénytől; vashiányos lehet, emiatt lesz sápadt, fehér bőre; esetenként az íny összezsugorodik és felhúzódik, ezért lesznek kiálló "vámpír" fogai a betegnek; nem működnek rendesen a vérenzimek, ezért van szükségük egészséges vérre.

Egyébként meg az ember nem tudna csak véren élni, nem képes rá az emberi szervezet. De ha az is lenne, akkor is kb. egy nap 90 liter vért kéne elfogyasztania.


https://www.youtube.com/watch?v=UwZ7N32_4hA

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!