Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a különbség a következő...

Mi a különbség a következő könyvek közt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A Twilight világa hitelesen színesen; Twilight kulisszatitkos könyvek; Rendező notesze. Mi a különbség köztük, melyik a jobb, mi van bennük?

2015. jan. 25. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik fent van neten online olvasható. A cím után bekel ìrni hogy "pdf" ha úgy nem jön ki akkor "online"
2015. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így több mint három évvel a kérdés kiírása után... :D


[link]


Itt ez a link... Az oldal elég jól részletezi A Twilight világa hitelesen, színesen tartalmát. Véleményt mond, árat, oldalszámot, mindent, ami kell.


[link]


Innen használt könyvként előjegyezhető...


[link]


[link]


[link]


Ezekről az oldalakról pedig újonnan lehet megrendelni. A libri méltányosabb áron kínálja, mint a többi.


Innen lehet megrendelni a rendező noteszét


[link]


és innen is


[link]


[link]


Ez utóbbi pedig egy cikk magáról a könyvről, de talán ez is fent van antikvárium.hu-n...legalábbis előjegyezhető könyvként (?). Ott rengeteg könyv fellelhető.

Én egyébként a legelsőt választanám, szerintem be is fogom szerezni. Hiába is telik az idő, a sorozat első része mind könyvben, mind filmben a kedvencem marad... szóval a rendező notesze is nagyon foglalkoztat.

A többi rész ezután már kicsit erős nekem... nagyon bonyodalmas, és keveredik a szezon a fazonnal. De persze kerek egészet alkot a négy rész, csak minél előrébb halad a történet, úgy szépen lassan veszít abból, ahogyan az elején még be volt ágyazva a hétköznapiságba, a realitásba.

De ez csak egy vélemény :D

Remélem annak aki még szereti a történetet, tudtam kicsit segíteni.

2018. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!