Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy én a Plútóról...

Lehet, hogy én a Plútóról érkeztem?

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam, hogy újszülött csecsemő vagyok, de nem a Földön, hanem a Plútón, tök érdekes volt, elég sötét meg hideg hely, de valahogy mégis megvoltam, egy ilyen fura védőburoknak köszönhetően. Meg régebben is sokszor álmodtam, hogy a Plútón vagyok, már egy rakás emlékem van róla, mintha ott jártam volna. Mindig is nagyon érdekelt ez a(törpe)bolygó, mintha oda tartoznék.

2015. szept. 16. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Agent J ***** válasza:
Pontosan onnan jöttél. Egyébként mindenki alszik úgyhogy csendesen beszélj felvered a többieket. Énekeljük el a V-Tech : Éjfél után-t? Persze nagyon halkan. Szerintem kezd te, mert a te hangod mélyebb. [link]
2015. szept. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Agent J ***** válasza:
Egyébként Mickey Egér kutyáját is Plutonak hívták, ha nem tudtad volna.
2015. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Agent J ***** válasza:
Most megyek jóccakát! És ne kiabáljatok!!! Rendben!!! Akkor jó éjt!!!
2015. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Agent J ***** válasza:
2015. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csinálj pár fényképet akkor már a tájról, keményen meggazdagszol belőle.
2015. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tegnap làttalak a Plùtòn, mikor vàrtam az Andromèda galaxis felè menö expressz ürhajòt. Most az Andromèdàròl ìrok a fènyposta utòdjàval fènyemailen.
2015. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja értem, hát ha megadod a fényemailcímedet, akkor talán majd visszaírok. Van egy hold területű telkem, pontosabban egy Plútó körül keringő holdam; a Charon, ott van nem messze a Plútótól, onnan lehet a legjobban gyönyörködni a plútói tájban, egyszer majd ugorj be, megiszunk egy ír vagyis űrkávét.
2015. szept. 16. 14:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Éppen hazafelé tartottam, amikor egy kisbolygòval ütközés soràn kilyukadt a plutònium tartàlyom és kényszerleszàllnom kellett a Charonon. A hibàt helyreàllìtottam, csak nincs üzemanyagom. Esetleg tudnàl hozni a Plùtòròl plutòniumot? Köszi :)
2015. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jaja, 200+ÁFA kilója.

Hol laksz amúgy(melyik bolygón?), csak hogy tudjam, mennyit hozzak, hogy legyen elég üzemanyagod.

2015. szept. 16. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!