Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 hetes terhes vagyok. Haza...

12 hetes terhes vagyok. Haza erkeztem a munkabol, elmentem wc-re es tiszta ver volt a tisztasagim. Mar volt egy vetelesem 2 eve. Veteles jele?

Figyelt kérdés
Elmentem a surgossegire vettek vert,de uh-t csa szerdan csinalnak,azt mondta a doki,hogy menjek haza, ha rosszabodik az allapotom akkor menjek vissza.Nagyon felek,nem szeretnem elvesziteni a babat.Azota ha pisilek csak a wc papiron latok nagyon halvany foltot.Kerlek segitsetek,volt e ilyen tapasztalatja valakinek!Mire szamitsak?

2015. jún. 13. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

*de uh-t csa szerdan csinalnak


Ez kamu, ilyen idős terhesnél, erős vérzés esetén, de gyengébbnél is mindig csinálnak Uh-ot aznap, akár éjjel ha bemész.


Szóval ne kamuzz egy igen megrázó dologról.Gusztustalan.


ui: még mielőtt azt irod, hogy az igazat írod: Az utolsó gyerekemnél 12 hetesen, 18 hetesen erős vérzésem volt, és azonnal az ügyeleten megcsinálták a manuális után, ugyanis sűrgősségnek számít.

Nem hiszem, hogy nem tudsz egy normálistémát találni.

2015. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te vagy egy nagyon gusztustalan!Ketsegbe vagyok esve es ilyet írsz!Angliaba elek azt viszont nem írtam!Miert kamuznek amikor lehet ,hogy a második babát fogom elveszíteni!Az ilyen embernek,mint te törölnie kellene az ilyen helyről magát!Szegyeld magad te nagyokos!
2015. jún. 13. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Angliában is sürgősséginek számit egy 12 hetes terhesség, és a világ bármelyik más területén is.
2015. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt orvos megnézte a ver papírt,utánna meg nyomkodta a hasamat azt mondta,hogy minden oké.Mondta,hogy várjunk,megkérdezi,hogy megtudják e csinálni az uh-t.Vartunk amikor visszajött azt mondta,hogy most nem tudjak megcsinalni!Az előző terhessegemnel is így jártam,hiába mentem én azonnal nem volt uh vizsgálat azonnal csak pár nap múlva!Nagyon szeretnem a babát ,nem akarom elveszíteni!
2015. jún. 13. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

*meg nyomkodta a hasamat azt mondta,hogy minden oké.



12 hetes terhesség esetében az első ahogy egy doki hozzád nyúl a hüvelyi vizsgálat.Nem a hasadat fogja vizsgálni, hanem ismétlem: felnyúl, hogy ellenőrizze a méhszájadat. Az egész világon.

2015. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miert irnek mast ha ez tortent?
2015. jún. 13. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2015. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!