Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért zavarja a szomszédokat,...

Miért zavarja a szomszédokat, ha fel-le húzkodom a redőnyt?

Figyelt kérdés

Mégpedig 1 órán keresztül.


Ugyanis az orvosom ezt a gyógymódot írta fel nekem, mint terápiát.


Tudniillik nagyon gyengék az izületeim, és ez egyfajta edzés, erősítés nekik.


Sajnos csak akkor van lehetőségem csinálni a redőny fel és le húzogató edzést, vagy nevezhetjük terápiának, amikor megjövök a munkahelyemről, vagy végzek az itthoni házimunkával, ami vagy a reggeli órákban van, vagy este.


A szomszédok már többször is szóvá tették, hogy zavarja őket, mikor én csak azért csinálom, hogy megóvjam az izületeimet a további leépüléstől, de ezt ők nem értik meg. Megjegyzem, 2 emeletes társasházban lakunk. És mindig más redőnnyel csinálom az edzést, és más tempóban, tehát az ezáltal keletkezett zajból minden lakó egyformán részesül.


40/N


2015. szept. 23. 23:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Troll:D


Kizárt, hogy bármelyik orvos ezt a marhaságot írta volna elő neked.:-)

2015. szept. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Eredetileg izületerősítő tornát javasolt, de én azt nem akartam, mert mindig is utáltam tornászni. Ezután pedig különféle eszközöket javasolt, súlyzókat stb. amit szintén nem szerettem volna.


Utána mondta, hogy van ez a lehetőség is, amivel jelenleg is élek, és eddig hatékonynak bizonyul.

2015. szept. 24. 00:06
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda hülyeség.Kössél fel egy kötelet, vagy tedd csigára és huzogasd le fel.
2015. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bár hogy most belegondolok, kissé ironikusan mondta az orvos, úgyhogy nem biztos hogy komolyan gondolta...


No, mindegy, ettól függetlenül csinálom még egy darabig. Lehet, hogy az életem szerves részévé teszem, és olimpikon lesz belőlem a későbbiekben.

2015. szept. 24. 00:09
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem a trollkodás zavarja a szomszédokat. a trollkodás akkor jó, ha szórakoztató, nem pedig akkor, ha szimplán zajos. ha érted, mire gondolok...
2015. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a redőnyhúzók nem fogják ezt sokáig bírni? Olcsóbban jössz ki a csiga-kötél kombinációval.
2015. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Vegyél mellé egy rekettyést és húzogasd azt is, fel le a lépcsőn- ha már emeleten laktok. Kevésbé hangos, így a szomszédokat sem fogod kínozni és még a Ni lovagok is az oltalmuk alá vesznek majd!
2015. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nos. Ha nem kamu a kérdés, akkor vegyél két félliteres palackot, és tornázz azokkal :)
2015. szept. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"tornászni" az mi? Tornázni talán!


Komolyan ennyi eszed van??? Téged is zavarna ha egy idióta egy óran keresztül húzogatná a redőny mikor te pl tévéznél vagy pihennél!

2015. szept. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt te se gondolhatod komolyan. Az orvos hülyét csinált belőled. Más gyakorlatot is lehet csinálni, aminek ez a hatása. Jó, hogy idegesíti a szomszédokat...
2015. szept. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!