Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mindent tudni akaró szomszédok...

Mindent tudni akaró szomszédokat hogyan lehet elviselni?

Figyelt kérdés
Falura fogunk költözni nem sokára. Még csinálgatjuk a házunkat, de annyi kotnyeles öreg lakik az utcában, hogy hihetetlen.Ha kinn vagyok pl. ma is virágoskertet csinálgattam volna, folyton odajöttek 5 percenként, hogy mit ültetek, mit csinálok, meg okoskodtak, hogy miért ilyen szinűre festettük le a házat meg ilyenek.Kerítésen belül vagyok ezek meg beordibálnak az utcáról meg jönnek oda dumálni, de be sem mutatkoznak meg semmi csak nyomatják.Nálunk ez sosem volt divat, hogy ennyire szomszédozzunk hanem kb köszöntünk nekik és ennyi.Nem akarok bunkó sem lenni, nyilván falu rögtön megy a pletyka, hogy tiszteletlen vagyok az öregekkel vagy valami.Ti mit csinálnátok vagy ha valaki tapasztalt már ilyet mit tett?

2015. szept. 8. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyetek majd nádfonatot a kerítésre, hogy kívülről ne lehessen belátni, a pletykát meg engedd el a füled mellett! Meg a beordibálást is. Ne akarj már mindenáron megfelelni mindenkinek, úgysem lehet!
2015. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Füles! Valami faxa zene, bedugod és kész. Én mindig így csinálom a kertet, mert

- gyorsabb a munka

- nem kell felelnem az idióta szomszédok kérdéseire

- és nem bsszák fel az agyam az okoskodásukkal

2015. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. megelőztél! Én kórházban csináltam ezt, mert már untam a szobatársak hülyeségeit.
2015. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

A kerítésre tuti fogunk tenni valamit mert az egész kertbe belátni, semmi intim szféránk nincs.Én egy jó magas fa kerítést szerettem volna amin nem lehet belátni, de gyorsan kellett, olcsón....így drót lett persze.

A zene hallgatás jó ötlet!

2015. szept. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!