Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Amit 2013-ban találtak Chile-b...

Amit 2013-ban találtak Chile-ben 15cm-es fura kinézetű tetemet valóban ember volt, vagy csak a tudósok nem akartak pánikot kelteni azzal a civilizáció körében, hogy űrlényi maradvány?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok nagyon hívője az olyan űrlényeknek amiket mi képzelünk el meg a szürkéknek, de ezt az egyet nem akarom elhinni, hogy ember lett volna... ti hogy gondoljátok?
2015. szept. 16. 16:21
 1/8 Legoman ***** válasza:
61%

Léteznek kis növésű emberek.

A kutatók éjszakája most pénteken lesz Pesten, és ott elvileg foglalkoznak majd olyannal is, hogy: "Tenyérnyi emberek". Szó szerint kell érteni. :D Nagyon érdekes lehet.

Szerintem ember volt. :)

2015. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na persze. Mi van akkor, ha egy szobrász faragta? :D
2015. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 putnoki82 válasza:
37%
2015. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"egy szobrász faragta"

Ezt a bábut már a hetvenes években is bemutatta Kudlik Juli a tudományos híradóban!

"Új viccek nincsenek, csak új emberek, akiknek minden vicc új!

2015. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szobrász faragta...atyaúristen. Miközben DNS mintát is vettek egy egyetemen. De igen, szobrász faragta! lol


Egyébként ha ember is volt, olyan genetikai betegségben szenvedett, amivel még soha nem találkoztak. Szerintem félig ember volt, félig meg más, amit nem nagyon ismernek be szívesen.

2015. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miközben DNS mintát is vettek egy egyetemen.

A mintát pedig a nagybátyád elemezte még 1968.-ban

2015. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Agent J ***** válasza:
Ilyen kisnövésű ember nem létezik, valószínűleg egy mutáns volt. A mutáció okai, viszont nem ismertek, de 100%+-ban biztos lehetsz, hogy ember volt.
2015. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tuman válasza:
Lehet alapból egy 15cm-es fura tetemnek készült.A megoldás egyszerű.
2016. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!