Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy sokan...

Miért van az, hogy sokan inkább azt hiszik valóban idegen lények rabolták el őket, mintsem elfogadnák ez bizony az alvási paralízis jelensége?

Figyelt kérdés
Mert velem is megtörtént már hogy arra keltem, le vagyok bénulva, nem tudok mozogn a sötét szobában és idegen lények közelednek felém, nagyon féltem, pánikba estem, de hiába akartam kiabálni segítségért, meg se tudtam szólalni. Nagyon rossz volt és valósnak tűnt az élmény. Aztán mégis mikor olvastam az alvási paralízisről egyből ráébredtem, hogy ez sokkal valószínűbb, mint, hogy idegen lények messziről épp ide jönnek embereke rabolgatni, kínozni.

2015. máj. 19. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
téged elraboltak és belédépitettek egy csipet hogy oszd az észt hogy nem léteznek az idegenek
2015. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

velem is megtörtént már többször ez a jelenség, az egyikre tisztán emlékszem, pedig még kislány voltam:


tűz forró volt a vödör és a belőle kipattanó szikra megégette a testemet,

szívem szerint ordítva rohantam volna Anyához, de sem az ordítás, sem a rohanás nem jött össze


..

2015. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén, szerinted az alvási paralízis haza akar telefonálni?
2015. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Az alvási paralizist tapasztalóknak csak egy kis része lát olyankor "idegen lényeket".És mi van azokkal, akik rendszeresen idegen lényeket látnak olyankor?Sőt esetleg a testükön is maradnak furcsa nyomok? Szerintem nem minden alvásparalizis, ami annak látszik.
2015. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a hátamon szokott karmolás lenni, de azért mert megkarmolom gondolom.

Meg ébredésnél néha a kezemen, mert megnyomom.

2015. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

valószínűnek tartom, a fizikai test elhagyásáról írsz


semmihez nem fogható érzés

2015. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na, most tekintsünk el attól, hogy léteznek vagy nem léteznek. De te komolyan erre akarod ráhúzni? Tartsatok maradinak, de én azt gondolom, hogy a dolgokat nem összességében kell megvizsgálni, hanem egyenként külön-külön. Legalábbis ezt kéne tennie mindenkinek. Függetlenül attól, hogy miben hisz.
2015. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Mert az hogy őket elrabolta egy UFO, az menőbben hangzik mintha azt mondanák : Bakker csak alvás paralízisem volt.

Ezzel ők különlegesebbnek érzik magukat , mint más emberek..

Raptor merre vagy?

Alig várom már az N-ufokat meg a vágtató lóu-kat..:D

2015. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez azért van mert a csapból is a hülyeség folyik, tehát az ufó elrablásokról mindenki hallott, viszont az alvás paralízisről kevesen tudnak.


Azon kívül vannak olyan emberek akik valami okból vágynak arra hogy azt mondhassák elrabolták őket az idegenek. Nem tudom mi lehet ennek az oka, talán feltűnési viszketegség vagy butaság...


Végül ott vannak azok akik vmi agyi problémából adódóan nem tudják különválasztani a valóságtól ezeket az élményeket, na ő számukra ezek teljesen valóságos történetek, nekik szar.

2015. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Itt több dologban is sántít az alvási paralízis feltételezése. Ezek az esetek nemcsak otthon és alvó állapotban történnek, az esetleges testi nyomokról már nem is beszélve. Ezek az emberek ráadásul sokan nem is emlékeznek semmire, vagy csak az elejéből valamire, időkiesésük van, és annyira megviseli egy részüket, hogy csak évek múlva képesek erről beszélni, amire emlékeznek az elejéből. Félnek attól, hogy nem hisznek nekik, esetleg bolondnak tartják majd őket még a hozzájuk közel álló személyek is. Aztán végül a pszichológusok és pszichiáterek hozzák a felszínre a döbbenetes eseményeket, amelyek néha álomként is kísértenek.
2015. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!