Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Feherebbek lesznek a fogaim...

Feherebbek lesznek a fogaim ha be festem oket feher koromlakkal?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosom mindig eszt csinalya es a fogai tenyleg nagyon feherek. tortenhet valami rosz kozbe?van mas is aki mar ki probalta?

2015. okt. 16. 14:36
 1/10 anonim válasza:

Neeem, azt nem javaslom. A fehér zománcfesték viszont csodákra képes!!!!

Meg egy helyesírási szótár...

2015. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez most komoly? Szintelen lakkal átkenve talán még jobb.
2015. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A koponyád is lékeld meg, a bejutó napfény csökkenti a sötétséget.
2015. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Működhet, de előtte körömreszelővel le kell reszelni a lepedéket, fogkövet, elszineződéseket.
2015. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 norbert911 válasza:
Wow,micsoda kérdés :D Imádlak 21.századi Magyarország! :D
2015. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a sajtot
2015. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zergee :) válasza:
Teljes mértékben fehérebbek lesznek de jobb ha nitro festékkel kened le mert az nehezebben kopik le ezzel a módszerrel akár a szemed színét is megváltoztathatod még akár króm hatást is kelthetsz, de ne felejtsd el előtte szárazra törölni, zsír és portalanítani :) (egyébként ki ne próbáld a festék méreg a fogad kopik a veséd pedig nem tudja feldolgozni, használj széntablettát fogfehérítésre nézz utána hogy kell vagy fogkőleszedés fogorvosnál..) :D
2015. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ajánlatos előtte körömápoló-fehérító szerekkel megmosni a fogad. Utána fehér körömlakkal kend be a fogad. Ha szükséges, ezt a lépést 1-2-szer megismetélheted. Az extra csillogó hatásért bekenheted még egy réteg átlátszó körömlakkal. Ajánlatos éjszakára a körömlakkot lemosni, nehogy megfulladjon a fogad belsejében található tüdő, na meg hogy érezd a vacsora ízét. Remélem sokat segítettem, próbáltam részletesen leírni.
2015. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A koponyád is lékeld meg, a bejutó napfény csökkenti a sötétséget." Ezen sírok xDDDDDDDDDDDD
2015. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!