Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném ha fehérebbek...

Szeretném ha fehérebbek lennének a fogaim, már az összes fogfehérítős fogkrémet kipróbáltam eredménytelenül, de a rendelői fogfehérítést túl drágának találom. Valami tipp?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pezsgőtablettát szopogass úgy, mint egy cukrot. Bár egy picit roncsolja a zománcot, ezért csak különleges alkalmak előtt ajánlott.
2013. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy mosd meg szódabikarbónával. Mártsd bele a fogkeféd, dörzsöld át a fogaidat. De ez ne legyen mindennapos, mert szétcseszi a fogzománcot.
2013. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


A Bright Smile fogfehérítést próbáltad már? Szerintem érdemes lenne megnézned, én személyem szerint ezt használtam és az eredmény tuti volt. Ha megnézed az elégedett vásárlóinkat ott vagyok, mert beküldtem a fényképet a fogamról Viktória néven keresd.


Amiket az előttem szólók mondtak, azokat ki ne próbáld mert szétvágják a fogaidat. Ezeket mindig azok mondjak akiknek nincs pénze még fogkrémre sem, de fehér fogakat akarnak vagy csak okoskodnak. Vannak dolgok, amiket csak arra való termékekkel, anyagokkal lehet elvégezni. És nem pezsgőtablettával, meg szódabikarbónával.

Persze ha sütni akarsz vagy meginni egy vitamin italt akkor ok, de fogfehérítéshez nem kifejezetten ajánlanám.

Remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Te mekkora gyökér vagy 3. válaszoló! Itt reklámozod a sz@rodat, minket meg okoskodónak hívsz? Nos, elmondom neked, hogy a férjem fogorvosi egyetemre jár, és képzeld, gyakorlaton mondta neki az orvos, hogy a szódabikarbóna fehérít. Nincs pénzünk fogkrémre? Ha tudnád mi mindenre van pénzünk...Azt tudtad, hogy a fogkrémben is van szódabikarbóna? SE.GGFEJ!
2013. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi se állunk rosszul anyagilag, de miért költsünk feleslegesen, ha egyszer a házi praktika is van olyan jó, mint a drága dolgok. Az, hogy valaki nem csóró még nem jelenti azt, hogy haszontalanul szórja a pénzt. A drága fogkrémek se jobbak, mint az ólcsóbb kategóriájúak.
2013. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Látjátok civilizált társaim...


Ezért tart itt ez az ország, mert mindenki magának akar mindent megcsinálni és nem erre kitalált termékekkel, szolgáltatásokkal elvégezni azt.

Ez mi ha nem soherság. Szerintem akkor a fogaitokat is fúrjátok ki magatoknak vagy húzzátok ki, minek mentek fogorvoshoz? Arra is találjatok ki valami jó "házi praktikát". A hajatokat is vágjátok le magatoknak, nem kell ide fodrász. Nem?


Tudjátok más fejlettebb országokban pl: Dubai (volt szerencsém ott járni többször is), azoknak is adnak munkát, akiknek már indokolatlan, csak azért, hogy Neki is legyen munkája.

Példa: Van egy gödör, amit 1 ember is kitudna ásni, de Ők azt 3 munkással ásatják ki.

Ez a baj az európai emberrel, mindenen spórolni akar, nem pedig munkát adni másoknak, hogy megélhessenek Ők is.

De gondolom nem nagyon értitek, hogy miről is beszélek....


Nem szitkozódni kell, ez a magyar......

Hanem civilizáltan beszélni, vagy tényekről, az még jobb.


A fogkrémekben igen van szódabikarbóna, de mutassatok már (mondjatok) egy olyan fogkrémet, amitől fehérebbek lesznek a sárga fogak. Nem tudtok, mert nincs ilyen. Mert a fogak nem a szódabikarbónától lesznek fehérek, mivel az nem olyan erős anyag és nem is arra találták ki, hogy fogat fehérítsenek vele, ez nem oldja ki a fogból az elszíneződéseket. Másik probléma a magyar emberrel, olcsón akar luxus, prémium kategóriás termékeket, fényűző életet.

Miért? Mert mindenki egy felsőbb osztályba akar tartozni, de nincs pénze megfizetni, megteremteni, ezért utánzatokat vásárol, otthon fabrikál ilyen-olyan szereket, amitől azt hiszi majd, hogy szép lesz. Valamint köpköd a tehetősebb emberek után, akik ezeket megengedhetik maguknak. Holott Ők 10x többet dolgoznak, mint egy alkalmazott, akinek minden este 18.00-kor lejár a munkaideje vagy még hamarabb, Ő nem is lesz soha gazdagabb és ezért egyedül csak magát okolhatja, mert nem tesz érte semmit, hogy jobb legyen a sorsa. De mondjuk egy vállalkozó napi 12 órát vagy többet is dolgozik, azért hogy jó sorsa legyen.

Ő megengedheti magának ezeket a prémium kategóriás termékeket.


Szerintetek miért kerül egy prémium kategóriás arckrém mondjuk 50.000-100.000 Ft-ba? Azért mert hatásos és mert használ.

De Ti az otthon kotyvasztott kence-ficékre esküsztök, gondolom.

Akkor használjátok is azokat....majd ha tönkre vágja valamiteket akkor majd ne sírjatok.


Sok sikert kívánok hozzá!

Üdv.

2013. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jössz itt a munkával....Ha adnának rendes, jól fizető állásokat, akkor nem keresnének olcsó, házi praktikákat az emberek. Nem gondolod? Sötét vagy, mint az éjszaka. Voltál dubajozni? Prostiknak könnyű az élet, ezért beszélsz ilyen könnyen. :)
2013. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Huu micsoda lavinát indítottam itt el,,,már tökre nem a fogfehérítésről szól a téma:) én csak annyit szólok ehhez, hogy nem csak pénz kérdése szerintem egy fogfehérítés. Nekem is lenne pénzem egy rendelői fogfehérítésre, de megmondom őszíntén pénzkidobásnak tartom...volt egy hozzászóló aki, ( most nem idézem ) azt írta, hogy tipikus magyar viselkedés, ha valami nem tetszik egyszerre megy az agyázás:( sajnálom , hogy egy ilyen kérdés is ezt váltja ki az emberekből...
2013. máj. 7. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Te okos gyerek, aki a dubai-ozást írtad...

Gondolom nem zavar, hogy férfi vagyok...

A sötét az te vagy! Adnak munkát csak a magyaroknak büdös a munka és csak sírnak, mert láblógatással akarnak pénzt keresni, de van egy óriási baj azért NEM fizetnek! Elmentek akkor külföldre dolgozni?? Ott talán kolbászból van a kerítés? NEM! Sajnos ott is dolgozni kell!

Most majd jössz azzal, hogy ott megfizetik. Te csak azt hiszed, azt adják oda neked, amit egy ottani állampolgár nem vállal el, plusz az élet is 2x drágább.

Tudom mert FŐNÖK vagyok, tudod van egy cégem és alkalmazottaim.

Tehát mielőtt valami nagy okosságot írsz be tények helyett, gondolkozz.

2013. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Külföldön élünk, nekem te nem magyarázz a külföldi életről. Ott dolgozom, nem mondasz újdonságot. Főnök vagy? Azért teheted meg, hogy minden drága sz@rt megvegyél. Férfi főnök létedre elég viccesen veszekszel itt egy anonim oldalon. Főnök mi? :D Sajnálom az alkalmazottaidat. Amúgy férfi prostik is vannak, okostojás! Na fehérítsd a fogad okostojás valami drága cuccal. Csak, hogy jó legyen mindenkinek. Rólam meg szállj le. Menj, köss bele valamibe, a főnökök szeretnek a kákán is csomót keresni. Itt is látszik, hogy mennyire egy gőgős, sz@r főnök lehetsz. Mint az összes többi, magyar főnök. NA csá, férfi főnök!
2013. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!