Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces történetek, amikor...

Vicces történetek, amikor valaki álmában beszél?

Figyelt kérdés
Nem rég olvastam pár vicces történetet, és kíváncsi vagyok nektek van-e olyan élményetek, amikor valaki alvajárt/beszélt álmában.
2015. okt. 23. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak gügyögök
2015. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerencséd van XD a mamám sokszor beszél álmában XD

pl.: egyszer azt mondta álmában hogy "beb.@szok neked egy akkorát!" tatám meg erre azt mondta hogy "majd beb.@szok én neked!" :D

egyszer még kis koromban álmodtam valami bohócról és szüleim azt állították hogy az éjszaka nevettem és anyám hátát rugdostam közben XD

2015. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi lehettem, kb 9-10 éve valamiért azt álmodtam, hogy a rádiónk elromlott, meg ilyen fura dolgokat vetített a 'képernyője', ha lehet annak mondani. Aztán szóltam anyának álmomban, hogy olyan roooooosszz... És arra ébredtem, hogy mondom folyamatosan h ooooo...XD

Ez már azért régen volt, de még tisztán emlékszem:)

Barátnőm húga nevetni szokott álmában:D

Még nemrég kb 2-3 hónappal ezelőtt unokatesóm (mesélte) párnája alatt ugye zsebkenőt tart, és egy éjszaka valamiért elment alvajáróként a wcre, vitte a zsebkendőket és mindet bedobta a wcbe, a wc papírt meg valamiért a párnája alá tette.. Fura lehetett így ébredni(persze utána nem ébredt fel, hanem visszafeküdt aludni..)

2015. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak olvastamtam, de állítólag megtörtént:

Egy család egyszer karácsonykor éjféli misére ment a templomba. Az egyik gyereket, 16 év körüli lányt úntatta az egész, és elaludt. Azt álmodta, hogy elhagyta a barátja, és még utoljára mondta neki, hogy már nem szereti, ő se tápláljon iránta több érzelmet. A lány álmában felkiáltott: "de miért ne?!" A bátyja szánakozva felébresztette, és kiderült, a lány akkor kiáltott fel mindenki előtt, amikor a pap ott tartott: "ne végy minket a kísértésbe".

2015. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyszer unokatestvérem átment alvajáróba,kiment a mosdóba beáll a kád elé gatya le, belepisál miközben azt kiabálja: "Anya! A bácsi megver!"
2015. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer alvajártam (4 emeletes házban lakunk) és lementem az udvarra (a 3. emeletről) PISILNI!!!!!!! Oh my god! És lementem egy szál bugyiba és trikóba, és lejött értem az apám és én azt motyogtam neki hogy : pislni..pisilni kell. Én csak lementem


XDDDD

2015. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm tesója beszélt egyszer álmában és utána barátnőm megismételte neki,amit mondott. Nézett is nagyot tesója. :D
2016. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizo87 az komoly,képzelem a pap arcát XD

Nekem volt már olyan, hogy reggel egy másik szobában ébredtem mint amelyikben aludtam, vagy másik ágyban.

2016. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!