Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt cikis sztoritok osztályki...

Volt cikis sztoritok osztálykiránduláson vagy iskoláan?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
volt!
2015. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ma pont volt egy de nem velem történt. Épp óra közepén egy gyerek elkezd olyat mondani, hogy göcs töcs (annyira nem hallatszott, mert zajos osztály vagyunk. Én is csak onnan hallottam, hogy a srác mögöttem ült) aztán egy pillanatra csend lett a padtársam meg bekiabálja a csendbe, hogy p*cs :D. Egyébként nem lett baj belőle, a tanár nem is szólt érte.
2015. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
100%

Középiskolás osztálykiránduláson egy régi kastély-hotelben voltunk elszállásolva, pár osztálytársam "kicsit" iszogatott.

Egyiküknek olyan jól sikerült, hogy visszafordult a pia. Érezte, hogy baj van, futott az ablakhoz, hogy majd ott kiásít, feltépte az ablakot és már jött is sugárban.

Csak, mivel mint írtam, jó régi épület volt, két réteg ablaktábla volt egymás mögött és ő csak a belsőt nyitotta ki, a külsőt meg teleénekelte olyan másfél liter használt boroskólával.

2015. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!