Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segítség! Zombi leszek?

Segítség! Zombi leszek?

Figyelt kérdés
Megharapott egy ember, akit megharapott egy zombi, szóval megfertőződött, de még nem alakult át, tehát még nem zombi. Akkor én most zombi leszek?

2015. nov. 9. 16:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Önts rá öblítőt,mint abba a gagyi Nick Cannon filmben..:D:D:D:D:D hátha...
2015. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű. De miért harapgatnak az emberek?
2015. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1-köszönöm, megpróbáltam, remélem beválik...

#2-gőzöm sincs... Mert gyökér :(

2015. nov. 9. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Elmondok érted egy ősi tauri szamuni imát, remélhetőleg visszafordítja a folyamatot. De mint mindennek, ennek is ára van.
2015. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi az ára? És biztos hogy az működni fog?
2015. nov. 9. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.


A leharapott testrész miatt be kell feküdni a 3-as metró aluljárójába a Kálvin tér és a Ferenciek tere között,Kálvin tér irányába,a sérült testrészt pedig a 3215-ös pályaszámú 81-717 tipúsú szovjet metró bal oldalt 4. kerekével le kell vágni. Ez után el kell menni a CBA-ba baconos chipsért,amit a TV elött meg kell enni,majd ráhúzni a fejedre a zacskó tetejének egy harmad részét,kimenni az utcára és marihuánás banánhéjat eljátszva el kell menni az iskoládba ahol a tanárnőt le kell szúrni egy páfránnyal. Ezután a vérével bekensz egy madárpók lábat,amivel simogatnod kell a szívbillentyűidet. Csak így lehet megúszni a zombivá változást.

2015. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem fog menni, mert a hátam közepét harapta meg, azt pedig nem tudom levágni a 3215-ös pályaszámú 81-717 tipúsú szovjet metró bal oldalt 4. kerekével... :(

(amúgy te mit szívtál? csak kérdezem :D)

2015. nov. 10. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Erre is van megoldás. A hátadat műtrágyával kell kenegetni,majd befeküdni a szoláriumba,ahol 4000 kelvinre állítva sütögetni kell a májadat. Ezután pedig a szemgolyódat kiveszed a helyéről,megeszed és a kiszart golyót visszarakod a helyére. Ezzel meg is van oldva.


(Hát. Semmit. :D)

2015. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megcsináltam :) Akkor most már egész biztos nem leszek zombi? :D
2015. nov. 11. 19:36
 10/11 anonim válasza:
Meghalok ...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;-)
2015. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!