Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Milyen ruhám, hajam, sminkem...

Milyen ruhám, hajam, sminkem legyen, ha élő halott/zombi leszek farsangkor?

Figyelt kérdés
Idén kivételesen beöltözök farsangkor. Kitaláltam, hogy zombi, vagy nemis tudom, valami élő halott leszek. Milyen legyen a ruhám? Itthon szeretném elkészíteni, esetleg anyukám meg tudná csinálni (varrónőnek tanult). A smink az már megvan, tök jó mű seb, teljesen élethű lesz (ha sikerül). És a haj? Az ha feltupírozva lenne, és ennyi, akkor az úgy jó lenne? A smink a seben kívül egy erős fekete smink elég? Vagy pontosan milyet? Normális válaszokat kérek!!!!! JA ÉS 14 LÁNY VAGYOK.
2012. jan. 15. 20:55
 1/5 anonim válasza:
18%

[link]

[link]


ilyesmi smink sztem :D

2012. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%

Előző este nagy ivászat a haverokkal, utána max. 1 óra alvás, zuhany/átöltözés/kávé nélkül irány a farsang.

Filmes maszkmesterek sírva fognak könyörögni a receptért... :D

2012. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
37%

ezt egy 14éves lánynak javasolod,hogy részegedjen? hát gratulálok...



amúgy sima fehér púder jó lesz, minél világosabb legyen a bőröd.

2012. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a hajad erősen kócold össze, tupírozd fel ne csak a tövét, hanem egészen a végétől, hogy sprődnek látszódjon.

Nagyon világos púder az arcra. Esetleg csináld úgy, hogy bekened alapozóval, majd arra viszel hagyományos fehér általános púdert. Én a szemre nem fekete kontúrt tennék, hanem valami vöröses színt, (nem tudom lehet-e ilyent kapni, hogy olyan "véresnek" tűnjön. Sok sikert :-))))

2012. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

szia, vizsgaidőszakban nézz be egy BME-s koliba, ott láthatsz rengeteg élő (agy) halottat


amúgy sztem zombi ápolónő legyél, az viccesebb :) egy fehér köpeny, szétszaggatva, leöntve piros festékkel, kéne még hozzá magassarkú meg egy szétszaggatott harisnya.

arcod az előbb mutatott zombi arc, + még kirúzsozva a szád, haj meg legyen ápolatlan, sztem fújd be hajlakkal és kócold teljesen össze.

2012. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!