Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sürgős! Kiöntöttem egy pohár...

Sürgős! Kiöntöttem egy pohár narancslevet, és félek, hogy kimarja a padlót. Ilyenkor mi a tehendő? :///

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 19:07
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Nem marja ki a padlót. Töröld fel és kész!
2015. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ehh....méghogy nen marja ki...már egy kicsit ki is marta.Meghát túl megeröltető lenne feltörölni.
2015. nov. 16. 19:33
 3/28 anonim ***** válasza:
Közömbösítsd egy pohár ph 9-es ásványvízzel!
2015. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hmm...nem is olyan rossz ötlet...lehet,hogy kipróbálom,ha gyűjtöttem hozzá elég energiát.
2015. nov. 16. 19:54
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Próbálja ki az új Cillit Bang-et.


Üdvözlöm kedves olvasóinkat, Kovács Lajos vagyok, az atyaúristen.

Valamikor hajdan ebben a kib*szott lerobbant kiégett kéróban voltunk az asszonnyal, de miután nyertem az ötöslottón, úgy döntöttünk, feltuningoljuk.

Így lészen, hogy lett egy luxuskérónk.

Az asszony utál takarítani, s az egész ház is tele volt vízkővel: a konyha, a fürdőszoba, a gáztűzhely, a csempe.


De ekkor jött az új Cillit Bang, ami még a blökiről is leviszi a bundáját.

Mindössze szét kell fröcsögetni 3 flakon (1drb = 5 liter) tartalmát a budiba, meg a gáztűzhelyre kell jó sok, azért, hogy minél effektívebb legyen a dolog.

Hogy miben rejlik az új Cillit Bang elképesztő tisztítóereje? Hát a sok nitroglicerinben, erejét a trinitro-toluol vegyület tette azzá, ami.

Ha vesz 3 flakont, ingyen mellékelünk hozzá egy gyutacsot is, amelynek a hosszúságát a valószínűségszámítás alapján kb. 40 méteresre tervezték a vegyészmérnökök.

Miután végzett a beöntéssel, a gyutacs végét mártsa bele a genyóba, majd vezesse ki a házból.

A gyutacs végét ajánlatos a háztól kicsit távolabb meggyújtani.

Ezután már csak pár pillanat, s háza ismét régi fényében fog ragyogni.

Ha esetleg elmaradna a tisztítóhatás, azaz ha a vízkő még mindig ott van, írjon vissza, s mi majd b*szunk rá emeletesen.

Cillit Bang. Hogy háza ismét régi fényében ragyogjon.

2015. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
:DDDDD Szakadok :'D
2015. nov. 16. 20:37
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, kedves -ös!:D
2015. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha panelben laksz szólni, hogy nehogy a narancslé kárt tegyen az alattad lakókban. Ha családi ház, akkor hívj papot.
2015. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Wadmalac ***** válasza:
Önts hozzá vodkát és keress egy alkeszt, aki szívesen felnyalja.
2015. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Dobálj rá Acido-Git-et ! Az nem fogja marni
2015. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!