Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 5óra utána már nem eszek...

Iansomerhalder kérdése:

Ha 5óra utána már nem eszek és reggelire egy pohár kefirt eszek és egy bögre narancslevet, akkor mennyit fogyhatok 2hét alatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani.
2013. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint egész nap egy pohár kefirt és egy narancsevet eszel?
2013. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom de ez reggelire kevés.


Amúgy miért akar minden X. ember fogyózni?

2013. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Akkor kórházba kerülsz, ott meg minden sz.arral fel fognak hizlalni, tehát nem fogysz két hét alatt hanem hízni fogsz.


A kefir az tej, a tej eleve zsírosít. A narancslé is csak cukor. Így ahhoz lesz csak tápanyagod, hogy zsírt képezz, ahhoz hogy működjön a szervezeted nem nagyon. A hízás is a szervezet rossz működésének következménye, te erre direkt rájátszanál, éheztetnéd magad, és az említett eset a kórházzal, na ott tényleg sz.ar kajákat adnak. Biztos hogy jó úton jársz?

2013. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mit eszel, csak a reggelit. Ami elég gyönge, úgyhogy fontos, hogy mikor eszel valami értelmes ételt...

Amúgy a narancslé szerintem teljesen jó dolog, engem felfrissít, ami reggel nem árt... Bár most pár szem meggyet ettem, mert az érik a kertben.

Csak ugye a következő étkezésnek már illene fehérjét és zsírt is tartalmazni, zöldséget és egyéb értelmes dolgokat, mert a reggeli az csak olyan poénos kis játék volt az emésztőrendszerrel, nem komoly étel. A kefir hatásait nem tudom biztosan, én nem eszem olyasmit, értelmes dolgok úgysem nagyon vannak benne.

2013. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
rendesen ebédelek és uzsizok is.. néha egy kis csoki is bele jön:D
2013. jún. 13. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Na a csoki aztán a rendes evés. És 2 hét alatt olyan rendes eredményt akarsz elérni amennyire a kefir meg csoki rendes kaják?
2013. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na de ennek így mi értelme? Akkor már reggelire egyél rendesen.
2013. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig rendesen kéne enni. Reggelire is, ebédre is, és vacsorára is legyen az akár 5-kor, akár este 9-kor.


Mindenkinek rendesen kellene ennie (halat, más húsokat, káposztát és más zöldségeket) és akkor nem kellene kefires kérdéseket kiírni. Mert fölösleges lenne, mert rájönnének hogy mégis mi a fenének ennének kefirt, ha jóllakhatnak igazi ételekkel is amikkel erősek, egészségesek és karcsúak lehetnek?


Meg kicsit edzeni is kell, mondjuk ilyen írásokat érdemes megszívlelni

[link]

2013. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A "rendes evés" nem mond semmit, az bármit jelenthet a semmin kívül, ki ezt nevezi annak, ki azt. S az se teljesen mindegy, mennyit eszel... Persze ha mindent tudnánk, akkor se lehetne fogalmunk, hogy a Te tested hogyan reagál rá, igazából azt se tudjuk, 120 vagy 55 kiló vagy, mennyi izmod van, mennyit mozogsz, mennyire gyors az anyagcseréd (ami persze az étrended módosításával változhat)... Hogy vársz így érdemleges választ?
2013. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!