Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sürgős! Kiöntöttem egy pohár...

Sürgős! Kiöntöttem egy pohár narancslevet, és félek, hogy kimarja a padlót. Ilyenkor mi a tehendő? :///

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 19:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ügye már feltörölted valamivel? Nem szabad ott hagyni veszélyes ba*d meg dangerous!!!!

A mi nap én is mentem a folyosón gyanútlanul....és hoppá kiment a narancs!!

Húúú ne tudd meg mi történt!......Azóta keresem a 11-ik újjam XD XD XD

2015. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2015. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben meg kell őriznünk nyugalmunkat és a sérültre kell koncentrálnunk. Ha a sérült nincsen magánál vagy éppen eszméletlen, igyekezzünk minél hamarabb felébreszteni, hogy jelenlegi állapotáról tájékozódjunk.

Ha a sérült magához tért, mindenképpen érdeklődjünk hogylétéről! Majd közöljük vele, hogy "Ön éppen balesetet szenved, megsérült". A sérült nyugtatása végett gondoskodjunk róla, hogy az egyén kényelmesen fekszik-e. Ha nem helyezzük stabilan egyenesbe. Ha mind ez megtörtént, hívjuk fel a mentőszolgálatot.

A segítségre várva mi sem ülhetünk tétlenül! Egy száraz törlőrongy segítségével igyekezzünk eltávolítani a kiömlött nedüt, nehogy befojjon a sérült alá.

2015. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#8-#9-#10 Jó ötletek :DD


#11 Nyugi,már hasznosítva az eddig leírtakat,feltöröltem a kiömlött italat.

Ohh,részvétem az ujjad miatt...nekem 3 és fél lábujjam veszett oda :/


#12: Úúú,ezt a videót már láttam,tök jó :D


#13: Nem igazán vágom,miről beszélsz,főleg,hogy hogy jön ide egy sérült,de azért oké xDDD

2015. nov. 17. 17:37
 15/28 anonim ***** válasza:
Óóó én nem ettől féltem...attól, hogy hogyan fogom kiszedni a málnaszörpöt a szőnyegről, mielőtt anyám hazaér... XD
2015. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Előző vok! Sehogy nem szedtem ki, rátoltam a kutya fekhelyét a foltra XD

De hamar lebuktam, mert útban volt a kutya XD XD

2015. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
:DDDD És nem marta ki a málnalé a szőnyeget? :o xD
2015. nov. 19. 20:27
 18/28 anonim ***** válasza:
XD XD Ilyenről nem tudok, hogy kimarta volna....de ki kellett tisztíttatni és nem látszott. De van még egy pár titkos folt, amit rejtegetek XD
2015. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
XDD Nekem csak a falon van egy....elég nagy folt,csoda hogy még nem buktam le :'D
2015. nov. 20. 19:52
 20/28 anonim ***** válasza:

XD XD Tegyél rá egy plakátot vagy olyat, ami eltakarja XD

De ha eddig nem vették észre....

Én gondoltam rá, hogy azzal a...domestosszal kimosom majd a foltot.....de anyum azt mondta, hogy jól tettem, hogy meggondoltam magamat, mert nem csak foltot hozta volna ki! XD Apum meg megvédett, mert ő is csinált foltot a díszpárnán és ha jól emlékszem ki akarta mosni, de inkább megfordította XD XD

2015. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!