Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Beleszerettem egy kommunista...

Beleszerettem egy kommunista nőbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam először életemben. Belenéztem a vörös csillagszemeibe, és meghallgattam, milyen gyönyörűen énekli a szovjet himnuszt. A kezeiben sarlót és kalapácsot tartott. Sajnos nem mertem megszólítani, mert épp a szemeim előtt utasított el egy fiút nagyon durván, mikor megtudta, hogy az életében egy Marx-könyvet sem olvasott el még. Azt mondta a fiúnak: "Hagyj békén, vagy belőlek a meszesgödörbe!" Mióta megláttam, nem tudom kiverni a fejemből ezt a lányt. Mit tegyek? Hogy ismerhetném meg, ha az elérhetőségeit sem tudom?

2015. dec. 28. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszönj neki úgy,hogy Heil Hitler!Az ellentétek vonzzák egymást.
2015. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
# 11: Ez nem jó ötlet. Nem akarom a Gulagban végezni.
2015. dec. 29. 12:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon egyszerű.Vágasd le a hajad kopaszra és tetováltasd tele magadat sarlokalapáccsal,vörös csillaggal meg mindenféle cirill betűs szöveggel.
2015. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Oszd meg vele mindened, azt szeretik a komcsik ;)
2015. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nem unod hogy hülyét csinálsz magadból és nem is vicces?
2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!