Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a nős kollégámba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a nős kollégámba! Lent?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, fél éve dolgozom egy nagyobb multinál vidéken. Együtt dolgozom egy 37 éves, nős férfival, akinek rádaásul van egy 3 éves kisfia is. Ne ítéljetek el. Én mindig úgy voltam vele, hogy akinek barátnője van, vagy nős az nekem tabu! És mégis szépen lassan beleszerettem. A munka miatt minden nap látjuk egymást, még ha épp nem is dolgozunk egyóütt akkor is elkerülhetetlen a napi szintű kapcsolattartás. Az elején ő tanítot be, sokat beszélgettünk, azóta is sokat beszélgetünk, és szép lassan kialakult. Tudom, hogy az érzés kölcsönös, és nem csak abból ami történt. ( az történt, hogy múltkor volt egy kisebb céges összejövetel, és ott mindketten kicsit kapatosak voltunk, én azt találtam neki mondani, hogy bárcsak ne lennél nős, ő meg azt, hogy bárcsak előbb megismert volna. Aztán elnevetgéltünk, de nem történ semmi!)Ezt az esetet egyikünk se hozta utána szóba, csak egy kicsit lányos zavarba voltunk.

Hiába is próbálnánk meg kerülni egymást a munka miatt nem megy. Volt, hogy megpróbáltam máskor ebédelni, vagy ő ugyanezt, és minimálisra szorítani a közelséget, nem lehet. Most már nem is próbáljuk meg kerülni a másikat, de egyikünk se lép. És ez tudom, hogy így is helyes! Kisgyerekes apuka, feleséggel, de az érzéseimet nem tudom megváltoztatni! CSak a viselkedésem. EGgyre jobban az az érzésem, max egy munkahelyváltás tudna ezen segíteni, de az nem járható út. Egy évig voltam munkanélüli ezelőtt, a környéken mint az országban bárhol, nem hemzseg a munkalehetőség, ráadásul ezt szeretem is és jól is fizetnek.

Egyéblént mint pasi első ránézésre egyáltalán nem volt az esetem! alacsonyabb, kopaszodó, visszahúzódó(nak tűnt), de amikor megismertem szépen lassan, beleszerettem a lényébe, és szexuálisan is nagyon kívánom.

Mit kellene tennem? Maradni, tűrni, hog ez majd elmúlik...egyszer, talán.


2015. okt. 21. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Na igen.Ezt birom bennetek,hogy köpködtök az olyanra,aki házas emberbe szeret bele,aztán meg ha ti is úgy jártok,akkor elvárjátok,hogy rátok ne köpködjön senki.
2015. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

tévedés!

nem tudom hol látsz ilyet hogy elítélném.

anyit írtam, hogy eddig nekem tabu volt..aztán tessék.

2015. okt. 21. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Nézd, az Erkölcsös nő Bibliája c. könyvet javaslom ne próbáld megírni, amúgy már-már sablonos melodráma amit leírtál. Sztem meríts erőt a Barátok közt 12538. részéből egész nyugodtan.
2015. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Két érzéketlen tuskó, kap**** be :D ennyit tudok mondani.. minek írkáltok ha nem tudtok építő jellegűt.

ebbe telik gyönyörűségetek biztos. szánalmas pondrók.

2015. okt. 21. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába tabu,az érzelmeknek nem lehet parancsolni. De a lényeg, hogy NE engedj a kísértésnek.
2015. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

így van, nem fogok.

arra vagyok kíváncsi, van e valami megoldás.

Szerintem csak az van, hogy várok, tűrök amíg elmúlik.

2015. okt. 21. 21:27
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Te is érzéketlen tuskó lennél mások hasonló problémájával szemben,ha nem kerültél volna te is ebbe a helyzetbe.
2015. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

na már csak ezért is jó volt ezt a kérdést kiírni. Én is így viselkednék...pfff....pfff....és pfffffffff....egyrészt röhögök a korlátoltságon, másrészt sírok, mert sok hozzád hasonló ember van, akik miatt olyan a világ amilyen. Előítéletes, úgyistudommilyenvan anélkülhogymegismernélek énítélek. pfffffffffffff

nem tagadom, a reakciók miatt írtam ki főként, mivel tudom, hogy nincs más megoldás, mint amit írtam...

2015. okt. 21. 21:39
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne akarj beetetni,hogy különb vagy,mint mások.Itt bárki kiír egy ilyen kérdést,mindenki r.bancozza.Tedd a szívedre a kezed,hogy hasonló esetben,ha most nem kerültél volna bele,akkor te megértő választ írtál volna-e.Mert azt is minden ilyen kérdező ki szokta fejteni,hogy idáig bezzeg elítélte az ilyesmit.Akkor te mit vársz?
2015. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

megmondom mit írtam volna másnak hasonló helyzetben:

egy szituációra 3 válasz lehetséges:

elfogadni

megváltoztatni

otthagyni

minden más őrültség

az idézet nem tőlem származik...

megváltoztatni az érzéseket nem lehet, csak várni, hogy megváltozzanak. a munkahelyet otthagyni hülyeség lenne.

annyit tehetsz, hogy vársz, és elmúlik

na, kb ezt írnám.

még egszer mondom, a vélemnyekre voltam kíváncsi, azért írtam ki a kérdést. bár azt hiszem közben meleg hógolyót vártam.

2015. okt. 21. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!