Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexuális vagyok, beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok, beleszerettem egy nem aszexuális férfiba. Hogyan tovább, érdemes nekem engedni, vagy úgy csak szenvedés lesz az egész? Vagy jobb már most elfelejteni az egészet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beavattad őt is?
2015. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Már elnézést hogy egyáltalán kiírom ezt, de az aszexualitás nem pont az, hogy nem szeretsz bele semmibe és senkibe?
2015. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Aszexuális az, aki semmilyen szexuális vonzalmat nem érez, nem kívánja, nem csinálja. Ettől még szerelmesnek lehet lenni, csak ez nem jár együtt a testi vággyal.


Ő is tudja hogy ez a helyzet, de azt mondja, kivár. Csakhogy nincs mit kivárni. Beleszerettem, most nehéz elengedni.

2015. okt. 12. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2. nem azt aromantikusnak hívják. Az aszexuális csak szexuális vágyat nem érez de két aszexuális élhet boldog párkapcsolatban.


Szerintem nagyon necces amúgy. Attól függ, hogy mindig is így érezted vagy csak a rossz tapasztalataid miatt alakult ki és még visszafordítható. Ha teljesen biztos vagy benne, hogy te ezt nem tudnád élvezni, még csak abban a formában sem, hogy ugyan fizikailag nem, de élvezed, hogy a párodnak jó és ezt a részét megszereted a dolognak, akkor nincs értelme. Ha tudod élvezni azt, hogy ő élvezi, akkor működhet, nagyon sok nőnek nincs orgazmusa, mégis jó nekik a szex és ehhez nagyon sokat dob hogy élvezik hogy a másiknak jó. Persze van benne fizikai élvezet, de önmagában az nem lenne elég. Nekem csak a lelki része sem lenne elég, mert már volt akivel jó volt. De amikor még senkivel nem volt jó, akkor pl elvoltam azzal, hogy yey szexelünk, akkor is, ha semmit nem éreztem belőle. Szóval neked kell eldöntened, hogy utálod-e ezt csinálni. Ha nem undorodsz tőle, csak nem igényled, az olyan, mintha miden nap valami olyat kéne főznöd amitől nem undorodsz, de nem eszel majd belőle, de ő nagyon szereti. Csinálhatod te boldogan, mert tudod, hogy neki jó lesz meg utálkozva is, hogy neked ebből semmi hasznod. Viszont ha undorodsz is tőle, akkor ne menj bele, úgy szenvedés lehet csak.

2015. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha igazi egészséges férfi,akkor előbb utóbb (illetve már most is)kíván téged és szerintem nem bírná ki melletted.


Kérdező szerintem veszett fejsze nyele...

2015. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jobb is talán ha hagyom. Ha nagyon szeretem, képes lennék megtenni érte hogy lefekszek vele, de azzal meg valahol őt is megalázom, hogy csal aláfekszek mint egy darab izé.
2015. okt. 12. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd őt. Kudarc lesz.
2015. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Költőnő? ***** válasza:

"Az aszexualitás nem szexuális zavar, hanem a szexuális vonzalom teljes vagy részleges hiánya. Rengeteg aszexuális ember érez (romantikus, plátói, esztétikai vagy érzéki) vonzalmat, ellenben nincs belső késztetésük, hogy a vonzódást szexuálisan is megéljék valakivel. Vágyat inkább mások megismerése, másokhoz való közel kerülés iránt éreznek, tapasztalnak. A legtöbben fizikailag képesek az orgazmusra, és rendszeresen maszturbálnak, bár esetenként arról is említést tesznek, hogy normálisan működő fizikai reakciójukkal képtelenek érdemben mit kezdeni, zavarba hozza őket."


"Az aszexuális embereknek ugyanolyan érzelmi szükségleteik vannak, mint bárki másnak. Néhányan egyedül boldogabbak, míg mások meghitt baráti közösséget gyűjtenek maguk köré. Vannak, akik vágynak egy bizalmasabb, romantikus kapcsolat kiépítésére és ugyanúgy randevúznak, mint a szexuálisabb társaik egymással. Kétséget kizáró, hogy a nagyfokú társadalmi igények miatt a magukat aszexuálisnak vallók nagy része párkapcsolatban vagy házasságban él."

2015. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
El kellene döntened, hogy mit szeretnél: maradni ebben az állapotban, vagy fejlődni. Elsőre úgy néz ki, hogy fejlődni szeretnél, így szerintem engedj utat az érzelmeknek és legyetek végre egy pár. Ha van közös érdeklődési körötök,, stb., akkor nem reménytelen az egész. Drukkolok:).
2015. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd az egészet. Saját tapasztalatból mondom. Én is aszexuális vagyok, de férjhez mentem és a szexualitás megélése számomra merő kínlódás. Már a hajam is az égnek áll, ha közeledik hozzám a férjem, legszívesebben világgá rohannék, pedig emberileg szeretem. Akkor vagyok a legboldogabb, mikor külföldön dolgozik, és akkor nem kell a szex miatt szenvednem, mert minden egyes alkalom után komoly lelki válságot élek át. Ha előre tudom, hogy így lesz, biztos mentem volna bele a házasságba, vagy egyéb kapcsolatba. De már van egy közös gyerekünk, és az anyagiak is összetartanak minket, így azért sokkal nehezebb már szétmenni.
2015. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!