Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanátok nekem vicces...

Mondanátok nekem vicces storykat élményeket melyek megtörténtek veletek?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet.

2016. febr. 29. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy időben kontaktlencsém és ahhoz kellett fiziológiás vagy más néven izotóniás sóoldat.Na én nem tudom hogy hogy de a két variációt ötvözve kb. másfél évig kértem a gyógyszertárban fizotóniás sóoldatot mire egyszer valahogy kiderült hogy hülyeségeket beszélek...
2016. febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jóóóóó

:DDDDDDDDD

2016. márc. 1. 10:38
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Volt egy-két durva ilyen pizzázós történet, mikor majdnem meghaltam a röhögéstől. Az egyik pl eleve úgy kezdődött, hogy részegen mentünk el, és ezt ott is buzgón folytattuk amíg megjött a kaja.. aztán szépen el kezdtünk enni, csend volt, jó gyerekek voltunk, míg páran el nem fogyasztottuk a pizzát, de pl egyik tesóm nem bírta, és szólt a havernak, hogy segítsen be neki megenni.. mondta a srác, jól van, tolja közelebb a tányért áthúzza az övére.. :D már ezen majdnem végem volt.. Na szóval át akarta a gyerek húzni a pizzát, de közben valahogy mégse, mert az alja ott akart maradni és csak a teteje mozdult tányérral együtt.. Mikor tesóm ezt észlelte, csak ennyit mondott, "mit csinálsz te szemétláda? :D az alja nem ke?":D Majdnem befostam ekkor és mondtam nekik, hogy b..szki még jó hogy háttal ültök a népnek, nem látják mit csináltok. :D
2016. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!