Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok járnátok egy olyan...

Lányok járnátok egy olyan sráccal, aki saját sofőrrel Mercivel és időnként Volvovval mászkál a városban? :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. márc. 18. 12:49
 1/9 anonim válasza:
nem.
2016. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem miért nem? :D
2016. márc. 18. 12:52
 3/9 anonim válasza:
100%
Csak ha az új xc90 az a volvo... de akkor merci se kell :D
2016. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2016. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Tehát jegyellenőr vagy ?

Háá az ciki :D

2016. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ilyennel járok, bár az enyémnek van egy V70-ese is a BKK-bérlet mellett.
2016. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyenge a poén
2016. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Jaaaj, nagyon, nagyon rossz vicc volt... Nem beszélve arról, hogy már számtalanszor elsütötték előtted. Ha 1-10-es skálán értékelem a vicceket, akkor 7-es az amin még röhögök, 5-ös az ami nem vicces, de nem vált ki belőlem semmit, 4-es az ami már fáj. Te 4es voltál, ami abból a szempontból jó, hogy nem vagy 3-as, vagyis nem fakadok sírva a "poénodtól". A hangulatjeleket felejtsd el, próbálj meg valami saját épkézláb poént gyártani, ne ilyen régi ócskákat szedj elő a nemkutya ,demotiváló meg az internet egyéb pöcegödreiből. Ha ezeket mind megfogadod, akkor egy középszerű viccmesélő még talán lehet belőled, a csajoknál mindenesetre ne ilyesmivel próbálkozz, inkább csinálj jogsit, tegyél félre pénzt, és vegyél egy szuzukit , az is jobb mint a BKV.
2016. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Jól van, megfogadom a tanácsodat mester.

Ennek a pontozásnak jobban örültem volna.

[link]

B kategóriás jogsim van, az az van valami rózsaszínes plasztikkártya szerűségem, amin a nevem áll. Bár a válaszod után már nem vagyok benne biztos, hogy nekem ez tényleg meglenne. Mi autónkból is áll hétvégente egy a ház előtt, amihez hozzávaló kulcsom is van, ami nyitja, de ezek után már úgy érzem, hogy ezt is csak álmodtam, és fel kéne végre már ébredni. Saját tütüt meg felesleges addig venni, még tanulásnak nevezett dolgot folytatom és a koptatom a padot, meg a cipőm, és nincs fix jövedelmem, amit munkának csúfolt valamiért kapnék.

Erre az időre még a bkv, meg a knykk is megteszi.

2016. márc. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!